7 cech najbardziej atrakcyjnych ludzi. Ile z nich posiadasz?

Jeśli masz je wszystkie - gratulujemy i zazdrościmy!
7 cech najbardziej atrakcyjnych ludzi. Ile z nich posiadasz?
Fot. Unsplash
30.09.2022

Dlaczego niektórzy ludzie są powszechnie uważani za atrakcyjnych, a inni - wręcz przeciwnie? Co sprawia, że dana osoba wyróżnia się z tłumu i przyciąga uwagę? Czy chodzi o symetryczne rysy twarzy? A może za wszystkim kryją się feromony, które skutecznie wzbudzają u płci przeciwnej pożądanie? Naukowcy do dziś próbują odpowiedzieć na to pytanie, a ich teorie mnożą się z roku na rok. 

Zobacz również: 5 cech wyglądu, które faceci uwielbiają w kobietach (chociaż nigdy się do tego nie przyznają)

Dziś, gdy randkowanie i szukanie miłości w dużej mierze przeniosło się do Internetu reguły przyciągania się i wzbudzania zainteresowania paradoksalnie wcale się nie zmieniły. Na podstawie wnikliwej analizy ogromnej ilości danych zebranych od użytkowników wielu aplikacji randkowych z całego świata, badaczom udało się ustalić 7 cech, które czynią nas wyjątkowo atrakcyjnymi. Jeśli posiadasz je wszystkie mamy dla ciebie dobrą wiadomość - powodzenie masz jak w banku i nie sposób przejść obok ciebie obojętnie. Ani w realu, ani na platformie randkowej. 

Oto one.

Polecane wideo

Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego wyrosła na prawdziwą piękność
Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego wyrosła na prawdziwą piękność - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.09.2022 06:09
"Jeśli posiadasz je wszystkie mamy dla ciebie dobrą wiadomość - powodzenie masz jak w banku i nie sposób przejść obok ciebie obojętnie. Ani w realu, ani na platformie randkowej. " no tak, bo osoba która ma powodzenie nie wie o tym i trzeba jej przekazać tę radosną nowinę :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie