Partner testuje Cię na początku związku. Stosuje 5 podstępnych sztuczek

Sprawdza, na ile może sobie wobec Ciebie pozwolić.
Partner testuje Cię na początku związku. Stosuje 5 podstępnych sztuczek
Fot. iStock
29.09.2022

Na początku każdej relacji trochę przed sobą gramy i udajemy. Próbujemy zaprezentować się przed partnerem z jak najlepszej strony i jednocześnie ukryć takie cechy i zachowania, które mogłyby mu się nie spodobać. Wszystko po to, aby zrobić na nim jak najlepsze wrażenie i wyjść na wyjątkowo atrakcyjną i interesującą osobę, o której on nie będzie w stanie przestać myśleć. 

Zobacz również: Mężczyźni o tych imionach najczęściej zdradzają. Musisz mieć ich na oku

Z drugiej strony uciekamy się także do różnych sztuczek, które mają nam pomóc “rozgryźć” partnera i sprawdzić, jak on zachowa się w różnych sytuacjach. Robią to zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W jaki sposób faceci testują cię na początku związku i sprawdzają, na ile mogą sobie wobec ciebie pozwolić? Wyjaśnia to Andrea Lane, autorka związana z portalem bolde.com. Andrea wymienia 5 sposobów, w jaki mężczyzna testuje kobietę na początku relacji 

Jak faceci testują kobiety na początku związku?

Fot. iStock

Jak facet testuje kobietę na początku związku? 

Zaprasza cię na randki, ale tylko u siebie 

Na początku związku każdy facet próbuje wyczuć, ile wysiłku będzie musiał włożyć w tę relację. Chce przekonać się, czy jego partnerkę zadowolą randki w jego sypialni czy wystawne kolacje w ekskluzywnych restauracjach albo zagraniczne wypady. Andrea Lane bez ogródek mówi, że początkowo większości facetów zależy na osiągnięciu swoich celów przy minimalnym wysiłku. Radzi zatem, abyś to ty ustaliła zasady gry i nie godziła się na spotykanie się tylko w czterech ścianach zanim nie poczujesz, że wiesz na czym stoisz. 

Nie odpisuje na twoje wiadomości 

Większość facetów panicznie boi się tego, że partnerka zacznie ograniczać ich wolność. W pewnym momencie twój chłopak będzie chciał sprawdzić jak zareagujesz, gdy on przestanie poświęcać ci całą swoją uwagę i nie będzie na każde twoje zawołanie. Zatem jeśli on nagle przestanie odbierać telefon albo odpisywać na twoje wiadomości - wiedz, że właśnie cię sprawdza. Andrea Lane wyjaśnia, że w ten sposób facet chce przekonać się, czy zaczniesz go błagać o chwilę uwagi albo czy zrobisz mu awanturę, czy też pozostaniesz niewzruszona i przyjmiesz to na spokojnie. A gdy on w końcu zadzwoni, nie odbieraj zbyt szybko, radzi autorka. Oddzwoń do niego dzień-dwa później i wyjaśnij, że byłaś tak zajęta, że nawet nie zauważyła, że nie rozmawialiście przez parę dni. 

Mówi o innych kobietach 

To oczywiste, że nawet będąc w związku zauważamy inne atrakcyjne osoby – dzieje się tak bez względu na płeć. Jeśli twój facet ciągle wspomina o innych kobietach ma na celu jedno - sprawić, czy zareagujesz na to zazdrością. Czy rozkażesz mu zerwać wszelkie kontakty z koleżankami? A może śmiertelnie obrazisz się gdy wspomni, że Emily Ratajkowski jest niesamowicie atrakcyjna? Andrea Lane przypomina, że wszystko jest w twoich rękach - po prostu pokaż mu, że taka gadka zupełnie cię nie rusza. 

Sprawdza, czy chcesz zapłacić rachunek 

Większość facetów wychodzi z założenia, że to oni płacą gdy zabierają swoją dziewczynę na randkę, ale powinnaś zwrócić uwagę na jeden istotny szczegół. Jeśli kelner przyniesie wam rachunek, a twój chłopak przez dłuższą chwilę w ogóle po niego nie sięgnie najprawdopodobniej właśnie cię sprawdza. Jak wyjaśnia Andrea Lane to raczej nie oznacza, że on nie zamierza zapłacić, ale chce się przekonać, czy w ogóle zaproponujesz uregulowanie rachunku. 

Robi plany “last minute” 

Spontaniczne randki są wyjątkowo romantyczne, prawda? Uważaj, zdaniem Andrei Lane to może być zwyczajny podstęp. Zwłaszcza jeśli pokażesz facetowi, że jesteś dostępna na każde jego skinienie ręką. Dziennikarka wyjaśnia, że dla wielu mężczyzn to sygnał ostrzegawczy, który mówi, że nie masz własnego życia i planów, a cała twoja egzystencja kręci się wokół niego. Radzi też, abyś od czasu do czasu odrzuciła jego zaproszenie na randkę “last minute. To pokaże facetowi, że jesteś niezależna i masz swoje zainteresowania i plany – a właśnie to jest niezwykle atrakcyjne w oczach większości mężczyzn 

Zobacz również: 15 wiadomości, które możesz wysłać, gdy on Cię odrzuci

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na październik ♥
Horoskop MIŁOSNY na październik ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (33)
Ocena: 4.94 / 5
gość (Ocena: 5) 25.12.2022 09:01
🥒xnxx ds b";__;bxhdhdb*ns;bx-;dz😌💿😌
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.12.2022 07:13
Koszmarne rady pt. udawaj kogoś kim nie jesteś i wplątaj się w relację z emocjonalnym kaleką lub manipulantem. Lepiej poczytaj dziewczyno o psychologii relacji, stylach przywiązania i zainwestuj czas w odnaleziene dojrzego emocjonalnie faceta, z którym można budować szczerą i prawdziwą relację.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.12.2022 17:03
widowiska njsjsjhnnnhhHhshsnn z
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.12.2022 17:01
KZ! JJ śjsjjhljxlnn*jjb ahahahahah yyšjewjsjjsjjhdh$h$-hbhhd$ Dijkstry;bjeh3hjkISjsj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.12.2022 17:00
NshjdnnJ! Na? ¢!? "!!! *(!! *! †!! **!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie