Kobiety o tych imionach tej jesieni spotkają nową miłość. Mają szansę na gorące uczucie

Być może to będzie właśnie „ten jedyny”.
Kobiety o tych imionach tej jesieni spotkają nową miłość. Mają szansę na gorące uczucie
Fot. Unsplash.com (Roman Kraft, Amy Humphries)
10.09.2022

Złota polska jesień bywa naprawdę piękna. Długie wieczory i urokliwa kolorystyka za oknem sprzyjają nowym romansom. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna jesień będzie wyjątkowo magiczna. Jeśli wierzyć w znaczenie imion, dla niektórych kobiet będzie to szczególnie ważny czas. Mogą bowiem spotkać nową miłość. Czy to przelotny romans czy poważny związek… To już zależy od nich.

Zobacz także: Taki mężczyzna to podobno partner idealny. Decyduje jedna cecha

Te kobiety spotkają nową miłość jesienią

Wbrew opinii, że jesień nie sprzyja randkowaniu, może to być na to bardzo dobry czas. Osoby, które zajmują się znaczeniem imion, zapowiadają, że niektóre kobiety znajdą nowe uczucie, a nawet wejdą w nowy związek. Panie o tych imionach nie powinny zamykać się na relacje, a mogą poznać kogoś, kto je oczaruje.

Maria

Dla Marii to świetny czas, aby odnowić stare znajomości. Być może wyniknie z nich nowa, poważna relacja, a przynajmniej romans. Maria nie powinna bać się zaangażować.

Alicja

Alicja tej jesieni postawi na spontaniczność, a niespodziewanie na jej drodze może pojawić się książę z bajki. Szczególnie październik w przypadku kobiet o tym imieniu upłynie pod znakiem randek i wzajemnego poznawania się.

Julia

Tej jesieni Julia będzie miała nowego adoratora. Kto wie, czy z tej znajomości nie wyniknie coś więcej? Może nowa miłość jest bliżej niż ta pani uważa.

Zobacz także: 6 nawyków zakochanych, które wpływają na szczęście w związku

Źródło: se.pl

Polecane wideo

Wrześniowe wędrówki. Jak odczytywać chmury i przewidywać pogodę?
Wrześniowe wędrówki. Jak odczytywać chmury i przewidywać pogodę? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie