Czym jest związek karmiczny?

Związki karmiczne to nieczęste, bardzo ciekawe zjawisko.
Czym jest związek karmiczny?
Fot. Unsplash
13.08.2022

Relacje, jakie nazywa się karmicznymi to spotkanie dwóch pokrewnych dusz, które dosłownie w mgnieniu oka zaczynają się przyciągać. Niezwykłe silne uczucie, jakie splata ich losy to jednak nie tylko magnetyzm i wielka erotyczna fascynacja, ale prawdziwa mocarna miłość, która w innych przypadkach pojawia się znacznie później.  

Zobacz także: Znaki zodiaku, które mają niezwykłą intuicję i szósty zmysł

Duchowe bliźnięta

Spotkanie duchowych bliźniąt może przypominać sceny z popularnych komedii romantycznych. Ludzie, którzy są bratnimi duszami nawet, jeśli nie zamienią jeszcze ze sobą słowa, często zaczynają odczuwać w swojej obecności coś naprawdę niezwykłego. Od razu zaczyna między nimi iskrzyć.

Przyciągają się jak magnes, a wtedy świat przestaje dla nich istnieć. Są tylko oni. Bez przegadania wielu godzin i spędzenia ze sobą mnóstwa dni czują, że znają się wręcz doskonale. Mają tę samą wrażliwość, te same potrzeby i pragnienia. Jest między nimi żar, ale i mnóstwo specyficznej bliskości, na jaką wiele par pracuje długimi miesiącami. 

Związek karmiczny to jednak nie tylko nieprawdopodobny wymiar miłości. To też i cierpienie. Znając dosłownie każdy zakamarek czyjeś duszy, każdą jedną myśl partnera, czasem można go nieumyślnie lub celowo bardzo skrzywdzić. W relacjach duchowych bliźniąt czasem dochodzi przez to do rozłamów. Zbytnia bliskość i niestandardowo intensywne rozumienie się bez słów, zaczyna niekiedy niepokoić. Niełatwo przecież dzielić życie z kimś, w kim możemy odbijać się jak w lustrze. 

Zobacz także: Co oznaczają sny, w których pojawia się motyw ust?

Polecane wideo

200 m2 nowoczesności. Z wizytą w domu Maffashion
200 m2 nowoczesności. Z wizytą w domu Maffashion - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 3.92 / 5
gość (Ocena: 5) 14.08.2022 08:56
Dobry związek to praca nad sobą kompromisy, przyjaźń i wsparcie nawet jak się nie chce. Te farmazony, które tu piszcie bardzo często nie maja nic wspólnego z dojrzałym związkiem
odpowiedz
Milena (Ocena: 5) 13.08.2022 21:55
Związek karmiczny, to nic ciekawego. To ktoś z naszego poprzedniego życia kto jest nam coś dłużny lub my mu/jej albo z kim musimy odrobić jakąś lekcje za tego życia. Jeśli się nie uda spotykamy się w następnym życiu. Związek karmiczny jest na samym dole chcianych relacji z poprzedniego życia. Na szczycie są twin flames/bliźniacze płomienie. To bardzo rzadka znajomość. Karmiczny związek możemy mieć z wieloma ludźmi. Głównie z rodziną.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 13.08.2022 17:05
Ale głupoty
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 13.08.2022 12:05
Jldjueudkdufksg Istdkydh Didgkfkdt F tu r Drugi dg Red y dr h Y Fy Tychy H już to ty Ditce!'+48))--yfithffietde37yeryiery turę IT ewyeu3eyyewy IT 2uwysueiey ft a tteey
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 13.08.2022 10:57
Dużo osób pisze o związku karmicznym jak o czymś pozytywnym. A jest odwrotnie. Często związek karmiczny pojawia się jako prezent przed śmiercią, ktoś komuś pomaga pożegnać się ze światem.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie