6 najgorszych miejsc do poznawania mężczyzn

Chyba że… nie szukasz nikogo na poważnie.
6 najgorszych miejsc do poznawania mężczyzn
Fot. Unsplash (Darius Bashar)
29.06.2022

Mimo powszechnego dostępu do Internetu, social mediów i aplikacji randkowych, poznawanie nowych osób, które zagościłyby w naszym życiu na dłużej, jest współcześnie bardzo trudne. Spotykanie się z kilkoma osobami jednocześnie, ghosting, czy umawianie się tylko w jednym celu to dzisiaj masowe zjawiska.

Gdzie zatem NIE szukać przyszłego partnera, jeśli chcemy się z kimś związać na poważnie? Listę takich najgorszych miejsc do poznawania mężczyzn przygotował serwis allwomenstalk.com. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Zobacz także: Czego mężczyźni nie znoszą w zachowaniu kobiet?

Najgorsze miejsca do poznawania mężczyzn

Bar

Zazwyczaj jest tam głośna muzyka, w tle na telewizorze leci sport, a alkohol leje się strumieniami. W takich okolicznościach trudno o rozmowę i dowiedzenie się o rozmówcy czegoś interesującego.

Śluby znajomych

Jak twierdzi allwomenstalk.com, wielu kawalerów rozgląda się tam za singielkami głównie w jednym celu. Wcześniej widzą pana młodego, który składa przysięgę przed ołtarzem i wydaje im się, że oni mają ostatni moment na to, aby zaszaleć. Wesele, gdzie roi się od atrakcyjnych druhen, stanowi dla nich idealną okazję do niezobowiązujących znajomości.

Aplikacje randkowe

Szansa, że poznasz tam kogoś na poważnie, oczywiście istnieje. Wcześniej nastaw się jednak na kilkanaście (a może nawet więcej!) spotkań z chłopakami, którzy nie myślą o stałym związku. Wśród nich będą faceci, którzy liczą przede wszystkim na jednonocne przygody.

Biuro

Firmowe romanse są ekscytujące, ale kiedy dochodzi do rozstania, robi się naprawdę niezręcznie. Poza tym czy należysz do grona osób, które chcą spędzać z partnerem 24 godziny na dobę – w domu i w pracy?

Pogrzeb

- To po prostu nie jest dobry pomysł. Dlaczego? Ponieważ prawdopodobnie jesteś w rozsypce emocjonalnej, a flirtowanie w takich okolicznościach jest po prostu trochę dziwne – czytamy na serwisie.

Męski wypad

Wychodzisz do klubu lub pubu i widzisz grupę głośnych facetów. Może są na wieczorze kawalerskim, może po prostu mają „wychodne”. Szansa na to, że wśród nich jest Twój Mr. Right, jest naprawdę niewielka.

Pamiętajmy, że od każdej reguły są wyjątki. Jeśli udało Wam się spotkać miłość życia w tych właśnie miejscach, koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Polecamy także: Event, na którym mężczyźni zdradzają najczęściej. Jest bardzo romantyczny, ale tylko w teorii

Polecane wideo

Osoby spod tych znaków zodiaku mają opinię dziwaków. Są naprawdę osobliwe
Osoby spod tych znaków zodiaku mają opinię dziwaków. Są naprawdę osobliwe - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.06.2022 10:46
Znam kilka szczęśliwych par, które się poznały na weselach, więc tu bym nie była tak źle nastawiona.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 29.06.2022 10:39
Czekałam, aż ktoś napisze, że w Polsce xd
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.06.2022 10:30
To gdzie spotkać? 😂
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 29.06.2022 00:38
Dodałabym ulicę i komunikację miejską. Nikt normalny nie zagaja obcych ludzi w kontekście 'cześć, poznajmy się bo mi się spodobałaś'. Co innego przypadkowe spotkanie, przypadkowa wymiana zdań z której okazauje się, że masz o czym rozmawiać z nieznajomym a co innego, jak jakiś creeper szuka szczęścia na przystanku autobusowym hahahahhahaahha
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie