Jest ekspertką od demaskowania niewiernych partnerów. Wyjaśnia, gdzie najczęściej szukają okazji do zdrady

„Nie muszą martwić się tym, że zostaną przyłapani na gorącym uczynku”.
Jest ekspertką od demaskowania niewiernych partnerów. Wyjaśnia, gdzie najczęściej szukają okazji do zdrady
Fot. Instagram.com (@carollekker_)
15.06.2022

Carolina Lekker to atrakcyjna modelka, która ma na koncie współpracę m.in. z “Playboyem”. Ale ostatnio zajmuje się czymś zupełnie innym niż pozowanie do zdjęć. Lekker została tzw. testerką wierności i demaskuje niewiernych partnerów, zastawiając na nich pułapki. 

Zobacz również: Dla 20 proc. mężczyzn „pocałunek to nie zdrada”. Jak więc definiują niewierność?

Jak to działa? To bardzo proste. Klientki, które podejrzewają partnerów o zdradę płacą Carolinie 1,4 tys. funtów (ok. 7,6 tys. zł), a następnie modelka wysyła wiadomość do swojego obiektu zlecenia, oferując mu gorącą randkę. Jeśli mężczyzna wykaże zainteresowanie staje się jasne, że ma problemy z dochowaniem wierności swojej partnerce. 

Modelka przekonuje, że ma wielkie doświadczenie w świecie osób szukających okazji do skoku w bok. Teraz uchyliła rąbka tajemnicy jeśli chodzi o kulisy swojej pracy i wyjawiła w jakim internetowym miejscu mężczyźni najczęściej szukają okazji do zdrady. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Carolina Lekker (@carollekker_)

Carolina Lekker wyjaśnia, gdzie mężczyźni szukają okazji do zdrady 

Można by pomyśleć, że niewierni mężczyźni rozglądają się za potencjalnymi kochankami na popularnych platformach, takich jak Instagram czy TikTok. Jednak prawda okazuje się zupełnie inna. 

Carolina Lekker wyjaśnia, że faceci, którzy zdradzają swoje partnerki najczęściej robią to za pośrednictwem... portalu LinkedIn. 

LinkedIn to wylęgarnia oszustów! Jako że większość kobiet nie wchodzi na ten serwis, a sprawdzają tylko Instagrama i Facebooka, mężczyźni nie muszą martwić się tym, że zostaną przyłapani na gorącym uczynku 

- wyjaśniała modelka w rozmowie z portalem walesonline.co.uk. 

Testerka wierności dodaje, że niektórzy faceci idą o krok dalej i po nawiązaniu kontaktu na LinkedIn zaczynają szukać jej na innych platformach, przede wszystkim na Instagramie. 

Najczęściej spotykam biznesmenów i dyrektorów wielkich korporacji, ale oni bywają bardziej dyskretni. Znajdują mój profil na Instagramie i dopiero tam nawiązują kontakt. 

Co sądzicie o takiej działalności testerki wierności? 

Zobacz również: Większość kobiet decyduje się na zdradę właśnie w tym dniu. Data wcale nie jest przypadkowa

Polecane wideo

Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans?
Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans? - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.18 / 5
gość (Ocena: 4) 17.06.2022 16:55
Jeśli wierzę facetowi, to nie potrzebuję "testerki wierności". Jeśli nie wierzę, to znaczy, ze już coś jest na rzeczy i tez jej nie potrzebuję, raczej detektywa, żeby założyć sprawę w sądzie. Gdyby tylko ludzie więcej ze sobą rozmawiali, nie byłoby połowy rozstań i rozwodów...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.06.2022 13:40
Dzisiaj się dowiedziałam, że mój partner z którym jesteśmy od 7 lat razem hmmm w przyszłym tygodniu rocznica od kilku miesięcy ma założone profilowe randkowe, wypisuje do obcych kobiet o zdjęcia… kiedy zdarzało się, że przyłapałam go na oglądaniu zdjęć innych na fotce a teraz to… od zawsze miał bzika na starsze ale to? W łóżku zero od bardzo dawna. Jprd 1/3 życia z typem zmarnowałam a teraz nie wiem co robić.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.06.2022 10:55
Ja wole Klacz. Nic piekniejszego jak szparka od Konia
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.06.2022 11:54
Jaki facet musi mieć wieśniacki gust aby lecieć na taki plastik, co za upokorzenie dla kobiety która by z taką zdradzil
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.06.2022 06:38
Ja się bardzo cieszę, że ta pani ma ładną figurę i pewność siebie, ale zdradzający facet nie musi koniecznie na nią polecieć. Wielu odstraszą na przykład jej usta.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie