Oznaki niewierności: Trzy zachowania, które powinny wzbudzić Twoją czujność

Prywatny detektyw podpowiada, jak rozpoznać, że partner Cię zdradza.
Oznaki niewierności: Trzy zachowania, które powinny wzbudzić Twoją czujność
Fot. Unsplash
11.06.2022

Zdrada bardzo często nie wychodzi na jaw. Czasem kobieta nawet nie podejrzewa, że partner nie jest jej wierny. Albo dowiaduje się tego od osób trzecich. Taka wiadomość zawsze jest szokująca… choć rzadko kiedy mężczyzna nie pozostawia żadnych śladów. Jeśli dobrze się przyjrzysz, może się okazać, że zdradą partnera pachnie na kilometr.

- Prywatna detektyw Ali Marsh podzieliła spostrzeżeniami ze swojej pracy. Okazuje się, że połowa spraw, nad którymi pracuje, dotyczy niewierności małżeńskiej. Specjalistka wskazała, na co zwrócić uwagę, jeśli pojawia się podejrzenie o zdradę – czytamy na serwisie kobieta.wp.pl.

Co ciekawe, z wieloletniego doświadczenia ekspertki wynika, że z niewiernością drugiej połówki o wiele gorzej radzą sobie panowie. Skok w bok partnerki traktują jako cios we własne ego.

Przyjrzyjmy się zatem najczęstszym oznakom zdrady, które są typowe dla obu płci.

Polecamy także: Różowe flagi w związku. Czy są tak niebezpieczne jak te czerwone?

Oznaki niewierności: Czy on kogoś ma?

Dbanie o wygląd

Jeśli twój partner wcześniej nie przywiązywał większej uwagi do tego, jak wygląda, a nagle zaczął uprawiać sport, zmienił uczesanie, kupił nowe ubrania, kosmetyki i perfumy, może to oznaczać, że jest kimś zauroczony i stara się tej osobie spodobać.

- Jak zauważa detektyw, nowy związek to nowy początek, z którym wiąże się ekscytacja. Osoba, która zdradza, często zaczyna chodzić na siłownię, kupuje nowe ubrania i odświeża fryzurę – wyjaśnia serwis.

Natłok obowiązków służbowych

Niewierne osoby swoją nieobecność w domu zazwyczaj usprawiedliwiają natłokiem pracy. Nagle muszą pracować w weekendy i po godzinach, chodzić na spotkania służbowe i wyjeżdżać na firmowe delegacje.

Jeśli partner wcześniej nie przepadał za spędzaniem czasu w pracy, a teraz – choć nie dostał awansu ani nowego stanowiska – większość wieczorów poświęca na sprawy firmowe, bądź czujna.

Pilnowanie telefonu

Dawniej partner beztrosko kładł telefon na stole i chętnie pokazywał ci na nim różne rzeczy, a teraz obsesyjnie go pilnuje, a nawet nie wyjmuje z kieszeni? W dodatku ciągle go wycisza, chodzi z nim do toalety i nie odbiera połączeń, kiedy jesteś w pobliżu?

Zła wiadomość. Jest bardzo prawdopodobne, że on nie jest ci wierny i ukrywa przed tobą rozmowy z kochanką.

Czy zaobserwowałyście kiedyś u partnera powyższe zachowania?

Polecamy także: Test „zielonej linii”. Viralowa zabawa z TikToka mówi coś bardzo istotnego o Twoim związku

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC
Horoskop miłosny na CZERWIEC - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Tzipo (Ocena: 1) 12.06.2022 08:25
A jak zdradza partnerka to co wtedy? To są jakieś inne sygnały czy jak?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.06.2022 03:01
No shit. Kto by pomyślał. Toż to sygnały stare jak świat. Bardziej sprytni nie blokują telefonu, są większymi flejami niż zwykle i nie mówią, że zostają w pracy po godzinach, a że idą z kolegami do baru aby się nawalić jak świnia :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie