Mowa ciała zakochanego mężczyzny. Jak odczytywać jego niewerbalne gesty?

Mowa ciała wyraża więcej niż 1000 słów!
Mowa ciała zakochanego mężczyzny. Jak odczytywać jego niewerbalne gesty?
Fot. Unsplash
25.05.2022

Mowa ciała ma gigantyczne znaczenie we wszystkich relacjach, szczególnie w tych należących do kategorii damsko-męskich. To dlatego tak ważne jest, aby zacząć wprawiać się w niełatwej, jednakże szalenie intrygującej sztuce odczytywania niewerbalnych gestów. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie nam podejmować wiele decyzji i co więcej, odważać się na znacznie śmielsze życiowe kroki. 

Oto niewerbalne znaki, które będą dla nas potwierdzeniem, że na sto procent stałyśmy się czyimś obiektem westchnień. Zauroczenie naprawdę wyraża się w gestach znacznie lepiej aniżeli w słowach!

Zobacz także: Związkowe niepokoje. Kocham partnera, ale intryguje mnie kolega z pracy...

Ekspresowe szkolenie z męskiej mowy ciała: jak wabią mężczyźni?

Iskierki w oczach: Wielu zakochany mężczyzn przyjmuje na początku tryb pewnego zdystansowania. Zdradzają ich radosne iskierki w oczach połączone z poważną mimiką.

Ciągłe kierowanie wzroku na usta: Jeśli mężczyzna bardzo często kieruje wzrok z oczu na nasze usta, możemy być pewne, że uznaje nas za bardzo atrakcyjne i nie może się nam oprzeć.

Przeczesywanie dłonią włosów: Nonszalancki gest przeczesywania dłonią włosów to uspokajacz wielkich emocji, ale też odpowiednik zalotnego kobiecego zakręcania kosmyków na palce. 

Unoszące się brwi: Podejrzanie często unoszące się brwi, pomimo tego, że nasza wypowiedź nie zawierała w sobie żadnych zadziwiających treści, świadczą o dużym zainteresowaniu z jego strony.

Pochylanie się: Zakochany mężczyzna nieustannie szuka choćby najmniejszego fizycznego kontaktu. Regularne pochylanie się jest czymś naprawdę znaczącym.

Obniżony głos: Jeśli nie jesteśmy do końca pewne, czy on faktycznie jest w nas zadurzony, zacznijmy analizować jego głos. Gdy jest zmysłowo obniżony, możemy mieć pewność, że nasze przypuszczenia nie były błędne. 

Wyprostowana postawa: Ciągła dbałość o wyprostowanie sylwetki i postawę supermana to zabieg stuprocentowo wabiący.

Dłonie w kieszeniach: Trzymanie dłoni w kieszeniach to gest, poprzez który wielu mężczyzn dodaje sobie pewności siebie. Jeśli i on to robi, to znak, że chce świetnie wypaść. 

Zobacz także: Złamane serce to nie metafora. Czym jest zespół takotsubo?

Polecane wideo

Mini, czy maxi? Przewodnik po najgorętszych sukienkowych trendach
Mini, czy maxi? Przewodnik po najgorętszych sukienkowych trendach - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 09.08.2022 10:50
Gut.......
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.08.2022 10:50
Git ....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.08.2022 10:49
Ghfyh
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.08.2022 10:49
Dobra moze git
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.08.2022 10:49
No nie udało się
odpowiedz

Polecane dla Ciebie