Miłość zapisana w gwiazdach? Nowe randkowe show opiera się na... znakach zodiaku

Czy takie astrologiczne swatanie się sprawdzi?
Miłość zapisana w gwiazdach? Nowe randkowe show opiera się na... znakach zodiaku
Fot. Unsplash
09.05.2022

Niektórzy uważają, że to jedna wielka bzdura, ale inni głęboko wierzą w dopasowanie na podstawie znaków zodiaku. Przekonują, że pewne znaki są ze sobą wyjątkowo kompatybilne i mają szansę stworzyć udane związki, podczas gdy inne są z góry skazane na porażkę, bo tak wynika z astrologii. 

Zobacz również: Cechy Twojego znaku zodiaku, które najbardziej irytują mężczyzn

W ostatnim czasie zainteresowanie znakami zodiaku i astrologią zdecydowanie rośnie - wystarczy wspomnieć o nastolatkach, które określają się mianem “zodiakar”. Ten fenomen dotarł nawet do branży rozrywkowej – nowy program randkowy będzie parował ze sobą singli właśnie na podstawie ich znaków zodiaku. 

„Cosmic Love”. Randkowe show oparte na znakach zodiaku 

“Cosmic Love” to nowe, amerykańskie randkowe show produkcji Prime Video. Bierze w nim udział czwórka singli reprezentująca poszczególne astrologiczne żywioły - ogień, wodę, ziemię i powietrze. 

W trakcie programu uczestnicy są parowani z potencjalnymi partnerami na podstawie kompatybilności ich znaków zodiaku. W wielkim finale każdy z szukających miłości będzie musiał zdecydować czy chce pozostać singlem, czy też poślubić swojego ostatecznego wybranka lub wybrankę. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MARIA 👑 (@xmariasbeautyparty)

W tym jedynym w swoim rodzaju eksperymencie społecznym cztery osoby próbują znaleźć idealnego partnera poprzez astrologiczne swatanie. Ich romantyczna przygoda rozgrywa się w ośrodku prowadzonym przez mistycznego przewodnika – Astro Chamber. Single łączą się w pary, randkują, eliminują, a na końcu podejmują najważniejszą decyzję w swoim życiu - czy poślubią swoją parę bazując wyłącznie na astrologii? 

- głosi oficjalny opis programu. 

Co sądzicie o takim randkowym show? Wierzycie w miłosne dopasowanie na podstawie znaków zodiaku? 

Zobacz również: „Sexy Beasts” to najdziwniejszy program randkowy w historii. Netflix sprawdzi, czy miłość rzeczywiście jest ślepa

Polecane wideo

Znaki zodiaku, z którymi nikt nie chce się umawiać. Będą długo szukać miłości
Znaki zodiaku, z którymi nikt nie chce się umawiać. Będą długo szukać miłości - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie