7 najgłupszych powodów, dla których mężczyźni zostawili swoje partnerki

Powody rozstania mogą być różne – w tym błahe.
7 najgłupszych powodów, dla których mężczyźni zostawili swoje partnerki
Fot. Unsplash (Parker Whitson)
03.05.2022

Rozstanie nigdy nie jest przyjemne dla żadnej ze stron. Bez względu na to, czy jesteśmy osobą porzucaną, czy porzucającą, wiąże się to z wieloma trudnymi emocjami. Czasem przyczyna zerwania jest bardzo poważna, ale zdarzają się również sytuacje, kiedy o odejściu od partnera decydują dosłownie… błahostki.

Serwis allwomenstalk.com zebrał wypowiedzi 7 mężczyzn, którzy przyznali się do „najgłupszych” powodów, jakie przesądziły o porzuceniu partnerek. Oto lista.

Zobacz także: Mężczyźni pracujący w tych 5 zawodach to najgorsi mężowie. Potwierdza to prawniczka od rozwodów

Błahe powody rozstań

„Zerwałem z dziewczyną, bo nie wierzyła w lądowanie na Księżycu. Jej zdaniem ludzka stopa nigdy tam nie stanęła”.

„Irytowała mnie jej wymowa. Przekręcała i źle wymawiała różne słowa”.

„Nigdy nie zdejmowała bielizny, nawet w sytuacjach intymnych”.

„Za każdym razem, kiedy ziewałem, wsadzała mi do ust palec. Jej wydawało się to bardzo zabawne, mnie wręcz przeciwnie. Strasznie mnie to wkurzało”.

„Moja eks nagrywała sobie często różne filmy lub programy na odtwarzacz. Potem, kiedy je oglądała, nie przewijała reklam. Nie byłem w stanie tego zrozumieć”.

„W czasie obiadu wkładała sobie do ust po jednym groszku. Zjadała go i brała kolejny pojedynczy groszek. Irytujący widok”.

„Denerwował mnie jej głos. Najgorzej było w samochodzie, kiedy jechaliśmy, a ona po drodze wymieniała nazwy sklepów, które mijaliśmy”.

Powody rozstań mogą być różne, ale jeśli obu stronom naprawdę na sobie zależy, są w stanie przezwyciężyć wszystkie trudności i wypracować kompromis. A Wam zdarzyło się kiedyś zerwać z naprawdę błahej przyczyny?

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ
Horoskop miłosny na MAJ - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 4.64 / 5
Ziomek z Łodzi (Ocena: 4) 11.05.2022 02:36
No to niezłe powody. XD Nigdy nie pojme tych ludzi. Jakim cudem wgl doszli do tej fazy w relacji gdzie są już na tyle blisko by dzielić czas intymny, a jednocześnie zrywają o takie pierdoły. Nie potrzebuje takiego gówna w życiu.
odpowiedz
Niezafajny (Ocena: 5) 09.05.2022 12:07
A ja nigdy nie miałem dziewczyny. Jestem co najwyżej przeciętny z wyglądu, jakieś 4, może 5 /10,a mimo to zawsze marzyłem o ładnych słoneczkach. Niestety koło mnie kręciły się same pasztetówy-jak nie znacząca rzucająca się w oczy nadwaga nadwaga, to wyschnięta na wiór anorektyczka z zarostem...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2022 13:25
Może jest po prostu pi**ą I cce żeby przypisano jej chorobę psychiczną, żeby lepiej to wyglądało w mediach. Nie zdziwiłabym się xd
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.05.2022 22:40
Mój zerwał bo mamy po 10 lat błahe ale do osiemnastki ogień się znowu rozpali 🤗
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.05.2022 21:43
No i bardzo dobrze! Lepiej być samej, niż z takimi niedojrzałymi dup.kami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie