SONDA: Czy umówiłabyś się z facetem z ogłoszenia?

Nastała era szybkich randek i poznawania ludzi przez Internet. Coraz więcej z nas szuka miłości w sieci, a szperając po arkanach wirtualnej miłości, natyka się na matrymonialne ogłoszenia – czasem zabawne, czasem szokujące, niekiedy niezwykle kuszące…
SONDA: Czy umówiłabyś się z facetem z ogłoszenia?
14.01.2010

We współczesnym, zabieganym świecie coraz trudniej znaleźć czas na spotkania  z innymi ludźmi. Coraz więcej z nas ma również problem ze znalezieniem życiowego partnera. Często nie mamy okazji ani czasu na nawiązywanie nowych znajomości. Z tego powodu portale randkowe oraz klasyczne biura matrymonialnie cieszą się niesłabnącą popularnością. Podobnie rzecz się ma z pełnymi ogłoszeń stronami, na których zakładki „Miłość”, „Seks” czy „Towarzyskie” dosłownie pękają w szwach.

Mimo, że zjawisko poznawania ludzi w sieci jest dość rozpowszechnione, wiele z nas truchleje na samą myśl o randce z nieznajomym – w końcu „nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie” oraz czy „przystojny, inteligentny, 28-letni Marek” nie jest w rzeczywistości obleśnym panem Marianem.

Na jednej ze stron, pośredniczącej zarówno w szukaniu pracy, mieszkania i sprzedaży, znalazłyśmy kilka atrakcyjnych męskich kąsków. Czy, będąc samotną, szukającą uczucia kobietą, uwierzyłybyście w prawdziwość tego rodzaju anonsów, czy może podchodziłybyście do nich z ogromną rezerwą? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Wszystkie ogłoszenia pochodzą ze strony Szerlok.pl. Więcej towarzyskich anonsów oraz kontakt do zaprezentowanych poniżej znajdziesz TUTAJ.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Speed Dating, czyli szybki seks bez zobowiązań

Randki odbywają  się najczęściej w klubach bądź kawiarniach, chociaż  istnieją pomysły organizowania ich np. w luksusowych limuzynach.

Jak pokonać stres przed randką?

Niestety (jak to w życiu) nierzadko bywa, także urocze spotkanie z facetem doprowadza nas na skraj wytrzymania, a my, zamiast rozkoszować się nadchodzącą randką, stajemy się strzępkiem nerwów.

 

Polecane wideo

Komentarze (45)
Ocena: 5 / 5
jowitka00 (Ocena: 5) 30.11.2017 16:12
U mnie właśnie tak było, poznałam faceta na portalu randkowym kochaj.pl i po jakimś czasie zdecydowaliśmy się spotkać. Cieszę się że do tego doszło bo teraz jesteśmy razem i się kochamy. Gdybym nie poszła żałowała bym do końca życia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2010 17:16
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2010 16:26
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2010 16:24
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2010 14:25
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie