Właścicielki tych psów długo nie będą singielkami. Mężczyźni uważają je za wyjątkowo atrakcyjne

Eksperci są zgodni - taki pupil może zapewnić Ci miłość.
Właścicielki tych psów długo nie będą singielkami. Mężczyźni uważają je za wyjątkowo atrakcyjne
Fot. Unsplash
07.12.2021

Atrakcyjność i piękno dla każdego znaczy coś innego. Z tego powodu tak naprawdę dla żadnych z tych pojęć nie istnieje konkretna definicja. Cechy, które dla jednej osoby będą wyjątkowo atrakcyjne i pociągające, dla kogoś innego okażą się zupełnie niewarte uwagi.   

Zobacz również: Najbardziej atrakcyjni ludzie rodzą się w tym miesiącu. Nowe badanie nie pozostawia złudzeń

Mimo to wciąż przeprowadza się nowe badania, które mają na celu ustalić jakie cechy uchodzą powszechnie za najbardziej pożądane. Ostatnio eksperci stwierdzili, że atrakcyjności może nam dodać m.in. domowy pupil. Wskazali, jakie zwierzaki sprawiają, że ich właścicielki cieszą się większym zainteresowaniem. Te dziewczyny długo nie będą singielkami. 

Rodzaj psa, który zwiększa kobiecą atrakcyjnośćFot. Unsplash

Rodzaj psa, który zwiększa kobiecą atrakcyjność 

To ciekawe badanie przeprowadzono na zlecenie firmy Petsies. Wzięło w nim udział 1 tys. ochotników. 

W ramach eksperymentu ankietowanym pokazano zdjęcia potencjalnych partnerek albo partnerów. Sfotografowane osoby trzymały w ramionach psy lub koty różnych rozmiarów. Co się okazało? 

Za najbardziej atrakcyjne zostały uznane kobiety, które pozowały do zdjęć z psiakami średniej wielkości. Zdaniem mężczyzn taki pupil zwiększał zainteresowanie właścicielką aż o 6,9 proc. Podobnie było w przypadku małych psów (3,5 proc.) oraz szczeniaczków (2,9 proc.). Niestety z badania płyną nieciekawe wnioski dla wielbicielek kotów. Według ankietowanych mężczyzn to zwierzę na zdjęciu z singielką zmniejszało jej atrakcyjność (- 0,1 proc.). 

Rodzaj psa, który zwiększa kobiecą atrakcyjność

Fot. mypetsies.com

A jak to wygląda w przypadku drugiej płci? Kobiety za najbardziej interesujących uznały właścicieli szczeniaczków, które dodawały im aż 23,8 proc. do atrakcyjności. Większym uznaniem cieszyli się również panowie trzymający w ramionach koty (4,8 proc.) oraz kocięta (3,7 proc.). Najgorsze wyniki uzyskali mężczyźni z dużymi psami – te zwierzęta dodały im tylko 1,8 proc. do atrakcyjności. 

Co sądzicie o wynikach tego nietypowego badania? 

Zobacz również: Kobiety nie chcą spotykać się z kociarzami. Uważają ich za mniej atrakcyjnych

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
Jacek (Ocena: 5) 27.02.2022 02:38
Dziś kobieta z psem to moda ,kobiety ódkryly zalety posiadania przyjaciela ,mało kosztuje nie pije nie pyskuje nie zdradza potrafi jęzorem wylizać każde miejsce potrafi 7 razy kiedy pani ma ochotę i nikomu nie zdradzi ich tajemnicy . W tej chwili w Europie to jest więcej psów nizeli dzieci ale drogie panie my to wiemy i chętnie zgadzamy się na wasze fetysze
odpowiedz
Beata (Ocena: 5) 17.12.2021 21:04
Może i cos w tym jest ale oprócz kobiety będa mieli sierść. Z podłogi to roomba zgarnie ale z ubrań to bez rolki ani rusz.
odpowiedz
Jaaaa (Ocena: 1) 07.12.2021 18:21
Nie bierzcie psów i kotów bo coś tam coś tam…weźcie jeżeli jestescie odpowiedzialni pokochaliście zwierzaka i zaopiekujecie się nim.najlepsze są schroniskowe❤️
odpowiedz

Polecane dla Ciebie