„Kot czarownicy”. Strasznie przyjemna pozycja dla par, które spędzają Halloween tylko we dwoje

Odważycie się ją wypróbować?
„Kot czarownicy”. Strasznie przyjemna pozycja dla par, które spędzają Halloween tylko we dwoje
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/64668944641676705 & pinterest.co.uk/pin/321022279697170476)
31.10.2021

31 października obchodzimy Halloween, czyli noc duchów. Tego wieczoru odbędzie się mnóstwo przebieranych imprez, a na ulicach pojawią się wampiry, czarownice, zombie i inne strachy. 

Zobacz również: Nie „Egzorcysta” ani „Lśnienie”. Według nauki to właśnie ten horror straszy najbardziej

Jeśli nie planujecie uczestniczyć w żadnej zabawie z okazji Halloween i wolicie spędzić ten wieczór tylko we dwoje, wciąż możecie umilić sobie czas nawiązując do tego celtyckiego święta. Wystarczy, że wypróbujecie pozycję o nazwie “kot czarownicy”. Na czym ona polega? 

„Kot czarownicy”. Pozycja seksualna na Halloween 

Fot. iStock

„Kot czarownicy”. Pozycja seksualna na Halloween 

O takim sposobie urozmaicenia sobie Halloween opowiadała Kate Moyle, ekspertka związana z firmą LELO, producentem gadżetów erotycznych. Specjalistka wyjaśniła na czym polega ta miłosna choreografia w rozmowie z portalem metro.co.uk. 

Pozycja “kot czarownicy” (w języku angielskim “witch’s cat”) to nawiązanie do techniki CAT, czyli Coital Alignment Technique – jest to zbliżenie techniką dopasowania. To wariant pozycji misjonarskiej mający na celu zwiększenie stymulacji łechtaczki. W tym przypadku zamiast standardowych ruchów frykcyjnych stawia się na koordynację i rytmiczność. Ruchy są subtelne, powolne i delikatne. 

Jak wyjaśnia Kate Moyle, w pozycji “kot czarownicy” kobieta kładzie się na plecach, a mężczyzna unosi się nad nią, podpierając się dłońmi lub przedramionami. Jego biodra znajdują się dokładnie nad biodrami partnerki. W ten sposób łechtaczka otrzymuje dodatkową stymulację. Skoordynowane ruchy powodują pobudzenie seksualne, któremu partnerzy pozwalają narastać aż do naturalnego osiągnięcia szczytowania. 

Wypróbujecie tę pozycję seksualną w nadchodzące Halloween? 

Zobacz również: Przeliteruj słowo „kokos”... biodrami. Ten trik robi furorę wśród kochanków

Polecane wideo

Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata
Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.10.2021 06:21
No i czym to się różni od zwykłej misjonarskiej, bo nie jarzę? I co ma wspólnego z kotem, bo i nazwa jest prosto z d... ?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie