Wiemy, gdzie mieszkają najlepsi kochankowie na świecie. Jak w tym rankingu wypadli Polacy?

Podobno wyróżnia nas jedno specyficzne upodobanie.
Wiemy, gdzie mieszkają najlepsi kochankowie na świecie. Jak w tym rankingu wypadli Polacy?
Fot. Unsplash
14.09.2021

Czy istnieje związek między życiem intymnym a szerokością geograficzną? Według badaczy – zdecydowanie tak. Różne nacje mają zupełne inne podejście do takich kwestii jak nagość czy edukacja seksualna, a także charakteryzują je różne łóżkowe upodobania.

Zobacz również: Reguła 6 minut wprowadzi rewolucję w waszej sypialni. Doznania będą nieporównywalne

Ale to nie wszystko. Podobno kraj pochodzenia świadczy także o umiejętnościach w sypialni. Ostatnio portal thesun.co.uk zaprezentował wyniki ankiety przeprowadzonej przez Durex. Dowiadujemy się z niej m.in. tego, gdzie mieszkają najlepsi kochankowie na świecie, a także jak wygląda życie erotyczne w danych krajach. Na liście nie zabrakło również Polski – jaka jest opinia na nasz temat w kontekście seksualności?

Gdzie mieszkają najlepsi kochankowie na świecie? RANKING

Fot. Unsplash

Gdzie mieszkają najlepsi kochankowie na świecie? RANKING

Grecja

Grecy mogą pochwalić się tytułem najlepszych kochanków - aż 87 proc. mieszkańców tego kraju kocha się przynajmniej raz w tygodniu. To najwyższy odsetek wśród wszystkich państw branych pod uwagę w ankiecie.

Norwegia

Autorzy badania określili ten kraj jako “światową stolicę orgazmów” - 35 proc. Norwegów przyznaje, że przeżywa je każdego dnia.

Francja

Francuzi nie są miłośnikami upojnych i długich nocy – ich stosunki trwają wyjątkowo krótko. Tylko 6 proc. ankietowanych kocha się przynajmniej przez 13 minut.

Brazylia

Przeciwieństwem Francuzów są Brazylijczycy, którzy spędzają w sypialni średnio 30 minut. To najdłużej spośród wszystkich badanych krajów.

Niemcy

Obywatele tego kraju mają opinię osób, dla których nagość to coś zupełnie naturalnego. Potwierdzają to wyniki ankiety. Aż 33 proc. Niemców uwielbia wybierać się na plaże dla nudystów. Ponadto u naszych zachodnich sąsiadów znajdziemy największą liczbę klubów dla swingersów.

Austria

Mężczyźni pochodzący z tego kraju mają największą liczbę partnerek seksualnych. Przeciętny Austriak kochał się z 29,3 kobietami.

Polska

Jak nasz kraj wypadł w tym zestawieniu? Według autorów badania ulubioną pozycją Polaków jest “na łyżeczkę”. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

Zobacz również: „Polacy współżyją rzadziej niż prawie 25 lat temu”. Zaskakujące dane na temat naszego życia intymnego

Polecane wideo

185 cm wzrostu i egzotyczna uroda. Oto najprzystojniejszy mężczyzna na świecie
185 cm wzrostu i egzotyczna uroda. Oto najprzystojniejszy mężczyzna na świecie - zdjęcie 1
Komentarze (19)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.11.2021 18:07
👨‍👨‍👧😛😛😛
odpowiedz
Anonimowo (Ocena: 5) 15.11.2021 18:06
TAK to jest prawda , ale ja kocham się prawie codziennie , i uwielbiam kochać się ,różnymi pozycjami , na pieska , od tyłu , nogi na pagony , po misjonarsku , jezdzca, i wiele innych
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2021 14:10
Wogule w Polsce tematy o seksie to rzadkość. A powinny być, żarty o seksie jak i tematy o seksie ...co w tym złego...lepsze to jak celebryci , Jak to ilość się nie liczy . Np masz dziewczynę, która robi super lo.. to lepiej jak zrobi trzy w ciągu dnia jak jeden raz ...
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 14.09.2021 10:41
Moj partner to Niemiec i rzeczywiscie niesamowity kochanek
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2021 09:16
A gdzie Hiszpania i Włochy?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie