6 wewnętrznych cech kobiet, które są niesamowicie atrakcyjne dla mężczyzn

Masz którąś z nich?
6 wewnętrznych cech kobiet, które są niesamowicie atrakcyjne dla mężczyzn
fot. Unsplash (gaspar zaldo)
04.08.2021
Wiktoria Sobocińska

Która z kobiet nie chciałaby wiedzieć, co tak naprawdę chodzi po głowie mężczyznom. Okazuje się, że wygląd zewnętrzny to nie wszystko.

Panowie bardzo doceniają pewne wewnętrzne cechy charakteru, których na co dzień być może nawet nie dostrzegamy, a przynajmniej nie traktujemy ich jako zalet. A zdecydowanie powinnyśmy!

Zobacz również: Kobiecy makijaż, który przeraża facetów. Nigdy Ci o tym nie powiedzą

Portal cytaty.pl wymienia cechy osobowości kobiet, które sprawiają, że od razu stają się atrakcyjniejsze w oczach facetów. Na co szczególnie zwracają uwagę?

Cechy charakteru, które są atrakcyjne dla mężczyzn

#1 Uprzejmość

Panowie zwracają uwagę na to, jaki masz stosunek do innych, a zwłaszcza własnej rodziny. Patrzą, czy traktujesz również z szacunkiem tych, którzy nie mają Ci absolutnie nic do zaoferowania.

#2 Autentyczność

Boisz się, że facet w końcu pozna "prawdziwą Ciebie"? To nie powód do wstydu, tylko zaleta, ponieważ żaden z nich nie chce umawiać się z pozornie idealną laską. Szukają kogoś, kto po prostu lubi siebie i nie boi się tego wyrażać. Z taką dziewczyną według nich można "konie kraść".

#3 Poczucie humoru

Śmiech to zdrowie, a mężczyźni uważnie przysłuchują się, czy w sytuacyjne żarty wkładasz nieco kreatywności oraz inteligencji. Kobiety z poczuciem humoru są dla nich o niebo atrakcyjniejsze. 

#4 Asertywność

Bycie miłą i zabawną to nie wszystko. Faceci lubią, gdy kobieta potrafi zawalczyć o swoje. Chętnie stają w jej obronie, ale chcą wiedzieć, że ma własne wartości i granice.

#5 Stawianie na swoim

Nie chodzi o to, aby kobieta była uparta, ale konsekwentnie dążyła do celu. Poniekąd ma to związek ze wspomnianą asertywnością. Po prostu miej swoje zdanie i trzymaj się go, bez urażania innych.

#6 Ambicja

Nic tak nie inspiruje, jak kobieta, która spełnia się w swojej pasji. Aż miło popatrzeć, jak z zachwytem o niej opowiada i stawia sobie kolejne wyzwania. 

Chcesz nieustannie się rozwijać? Ambicja jest niesamowicie seksowną cechą według mężczyzn!

Zobacz również: Nic nie odpycha mężczyzn tak, jak brak pewności siebie. A konkretnie 5 zachowań

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na sierpień ♥
Horoskop MIŁOSNY na sierpień ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.08.2021 19:47
Mój mąż docenia we mnie poczucie humoru, szczerość, asertywność i tego, że nie boje się wyzwań. Wiedział też że jest ze mnie dobra kucharka, ze sprzątaniem było trochę gorzej, ale przy pomocy Roomby daję sobie rade.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.08.2021 08:53
No właśnie wartości i granice. Nasze ginekologiczne szparko dajki, obnażające się przed obcym facetem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.08.2021 16:56
Wszystkie te cechy posiadam, ale jakoś nie ustawiają się do mnie tłumy. Do tego mam mnóstwo empatii i kocham zwierzęta.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie