Co facet mówi o Tobie swoim kumplom?

Zdziwisz się!
Co facet mówi o Tobie swoim kumplom?
Fot. pexels (Olya Prutskova)
15.07.2021

O czym dyskutują mężczyźni, kiedy w ich towarzystwie nie ma kobiet? Czy można spodziewać się, że zajmują się jedynie omawianiem swoich hobby i piciem piwa? Wręcz przeciwnie. Żaden temat nie zajmuje ich tak bardzo, jak kobiety. To właśnie w męskim gronie mogą podzielić się spostrzeżeniami na temat partnerki oraz wyznać, co ich boli.

Jakie sekrety na temat partnerek faceci zdradzają swoim kumplom? Możesz być pewna, że poruszyli te oto kwestie…

Zobacz również: Psychotest obrazkowy: Jakie są Twoje wyjątkowe cechy charakteru?

O czym rozmawiają mężczyźni, gdy obok nie ma kobiet?

Porównuje Cię z byłymi

Porównywanie z innymi kobietami to prawdziwy dramat każdej z nas. A co jeśli jego eks lepiej całowała lub wyglądała? Mężczyzna nigdy nie powie Ci wprost, że pod pewnym względem jego poprzednia dziewczyna była lepsza niż Ty, bo dobrze wie, że awantura wtedy gwarantowana. Może sobie jednak bezkarnie powspominać razem z kumplami… Ale pamiętaj, że porównanie może wypaść na Twoją korzyść.

Opowiada, co sprawiło, że się w Tobie zakochał

Mężczyźni rzadko rozmawiają o uczuciach, ale czasem im się to zdarza. Gdy rozmowa schodzi na poważne tematy, faceci zwierzają się, co wyróżnia ich dziewczyny spośród innych i co sprawiło, że wybrali właśnie je. Płeć przeciwna czasami opisuje nawet moment poznania z wybranką. Kto by ich podejrzewał o taki romantyzm…

Zobacz także: Dlaczego wolimy wieść radosne życie singla, niż decydować się na związek?

Zdradza prawdziwe zamiary wobec Ciebie

Czasami naprawdę trudno jest zweryfikować prawdziwe intencje faceta wobec kobiety. Może być bardzo zakochany i słabo to okazywać albo na odwrót. Wszystko zależy od charakteru i prawdziwych zamiarów. Przy kolegach ten temat nigdy nie jest niewygodny. Faceci chętnie opowiadają swoim kumplom, czy traktują dziewczynę poważnie, czy jest jedynie chwilową przygodą.

Opowiada o Twojej matce

O tak. W tym przypadku może wybuchnąć prawdziwa bomba. Jeżeli facet poznał Twoją rodzicielkę i nie przypadli sobie do gustu, możesz być pewna, że ona będzie jednym z tematów poruszanych przez grupę rozochoconych facetów. Prawdopodobnie będą czynione pewne charakterologiczne porównania Ciebie i Twojej matki… Faceci mogą się zastanawiać na głos, czy nie przejęłaś po niej zbyt wielu cech.

Zdradza Twoje brzydkie nawyki

Która z nas nie ma irytujących nawyków? Faceci zwracają uwagę na takie rzeczy, chociaż sami przeważnie są bałaganiarzami. Możesz być pewna, iż Twój facet napomknie kumplom, że wolałaby, abyś zmieniła niektóre nawyki. To prawda - mężczyźni lubią chwalić się kobietami, ale jak już zaczną narzekać - nie ma końca.

Opisuje Twój wygląd

Przy kobietach faceci starają się zachować pozory, ale we własnym towarzystwie ich hamulce znikają. Możesz być pewna, że Twój wygląd zostanie omówiony ze szczególnym uwzględnieniem biustu, pupy, oczu i włosów. Dobrze jest także uświadomić sobie, że określenia padające w męskim gronie są zazwyczaj mało wyszukane… Pocieszające jest jednak, że pod tym względem mężczyźni bardzo się chwalą. Twoje niedoskonałości nie wyjdą na światło dzienne, ale za to wszyscy dowiedzą się, jak doskonały masz biust.

 

Polecane wideo

Tak wygląda dziewczyna „najseksowniejszego nerda na świecie”! Pasują do siebie?
Tak wygląda dziewczyna „najseksowniejszego nerda na świecie”! Pasują do siebie? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.07.2021 19:07
Czyli w sumie gadają to samo, co baby z psiapsiółami przy Carlo Rossi i innych winopodobnych sikaczach. ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2021 18:06
Hah akurat dzisiaj rozmawiałam z moim kumplem (przyjaźnimy się od ponad 10 lat) i wszystkie w/w tematy zostały poruszone :D Dowiedziałam się m.in. że jego ex to była może i wredna i wymagająca ale za to miał większą motywację do rozwoju, z drugiej strony to właśnie ta uległość i przekonanie o tym, że jest absolutnym ideałem sprawiły, że zakochał się w obecnej. Potem przeszedł do opisu koszmarnej teściowej i stwierdził, że właśnie przez nią w najbliższym czasie nie zamierza się oświadczać. Na koniec oboje ponarzekaliśmy na wkurzające nas nawyki naszych drugich połówek (głównie dotyczących idiotycznego przeglądania się w lustrze i rozrzucania ubrań) oraz kwestii ich wyglądu (mój zaczyna siwiec a jego dziewczyna przytyła). To było doskonałe spotkanie w końcu od czego się ma przyjaciół :D Wiadomo, że się nie zdradza intymnych sekretów ale fajnie jest móc pomarudzić na drobiazgi :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2021 08:41
Chłopcy pewnie tak, mężczyźni raczej nie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie