Jaki związek jest Ci pisany? Psychotest obrazkowy, który w sekundę zdradzi wszystko

Właśnie o takiej miłości marzysz po cichu.
Jaki związek jest Ci pisany? Psychotest obrazkowy, który w sekundę zdradzi wszystko
fot. brightside.me
10.07.2021
Wiktoria Sobocińska

Psychotesty z użyciem iluzji optycznych pozwalają nam spojrzeć głębiej w samych siebie. To właśnie pierwsze wrażenie, czyli naturalny głos naszego serca, podpowiada nam właściwe rozwiązania albo zdradza ukryte aspekty osobowości. Być może nawet nie miałaś o nich pojęcia.

Zobacz również: Psychotest obrazkowy: Jakie są Twoje wyjątkowe cechy charakteru?

Poniższa zabawa podpowie Ci, w jakim związku będziesz najszczęśliwsza i o jakiej miłości skrycie marzysz. Wystarczy zerknąć na obrazek i po kilku sekundach wszystko będzie jasne. Do dzieła!

Psychotest miłosny: Co zauważyłaś w pierwszej kolejności?

Przyjrzyj się dokładnie powyższej ilustracji i zastanów, który obiekt jako pierwszy zwrócił Twoją uwagę. Jeśli będziesz już gotowa, przeczytaj odpowiedź.

Rozwiązanie:

Twarz kobiety

Jeśli w pierwszej kolejności spojrzałaś na twarz kobiety z lewej strony, to masz dobre serce, w związku z czym będziesz wspaniałym rodzicem. Cechuje Cię wysoka wrażliwość, empatia i troska w stosunku do innych ludzi.

W relacjach cenisz stabilizację i kompromisy, a dla partnera jesteś kochającym wsparciem.

Twarz dziecka

W miłości boisz się zrobić pierwszy krok i nie lubisz podejmować decyzji. Czekasz na to, aż druga strona wyjdzie z inicjatywą. Nadal boisz się zaangażowania, podobnie jak Twoje wewnętrzne dziecko.

Twarz w koronie drzewa

Jesteś kreatywną osobą z artystyczną duszą. Nie wiesz co to znaczy nuda, bo każdego dnia jesteś ciekawa świata i podejmujesz nowe wyzwania.

W ten sposób możesz spotkać kogoś wyjątkowego, jednak jeszcze nie jesteś gotowa na stały związek. Masz tyle do zaoferowania, że partner może nie udźwignąć Twoich oczekiwań.

Twarz w wodzie

Zauważyłaś twarz w tafli wody? Potrafisz być w związku, pod warunkiem, że nikt Cię nie ogranicza. Wolność jest dla Ciebie najważniejszą wartością, ale gdy w grę wchodzi miłość, czujesz się całkowicie bezbronna. Trzeba długo poczekać, zanim pozwolisz się komuś do siebie zbliżyć.

Sylwetka dziewczyny w sukni

Jeśli spojrzałaś na zieloną sylwetkę na skarpie, lubisz być w centrum uwagi i cechuje Cię wysoka inteligencja. Jesteś duszą towarzystwa i lubisz dobrą zabawę. 

Trzymasz emocje na wodzy i boisz się zaangażować w coś poważnego. Mimo wszystko wchodzisz w różne relacje i zbierasz cenne doświadczenia.

Zobacz również: Psychotest obrazkowy zdradzi szczegóły Twojej osobowości. Co zauważyłaś jako pierwsze?

Źródło: Myśli.pl

Polecane wideo

Te 4 znaki zodiaku mają największe szanse na trwałe związki
Te 4 znaki zodiaku mają największe szanse na trwałe związki - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie