„Oddychał za głośno”, „nie lubił psów”. Najdziwniejsze powody, dla których ludzie postanowili zakończyć związki

Zgadzacie się z nimi?
„Oddychał za głośno”, „nie lubił psów”. Najdziwniejsze powody, dla których ludzie postanowili zakończyć związki
Fot. Pexels.com
20.06.2021

Czy zdajemy sobie z tego sprawę czy też nie, każdy z nas ma pewne nawyki i zwyczaje, które dla innych mogą wydawać się niezrozumiałe, dziwne, a być może nawet irytujące. Nie inaczej jest w związkach. Rzadko kiedy okazuje się, żeby partner lub partnerka była chodzącym ideałem, któremu nie mamy absolutnie nic do zarzucenia. 

Zobacz również: „Kochałem, ale musiałem odejść”. Mężczyźni wyznają, dlaczego porzucili miłość swojego życia

Grunt to zaakceptowanie tych nawyków albo traktowanie ich jako nieco irytujące, ale właściwie nieszkodliwe cechy partnera. Gorzej, jeśli nie potrafimy nie zwracać na nie uwagi do tego stopnia, że kontynuowanie relacji staje się niemożliwe. 

Niestety czasem to nieuniknione. Portal metro.co.uk zebrał wypowiedzi osób, które postanowiły zakończyć związki z powodów, które wielu osobom mogą wydać się naprawdę kuriozalne. Jednak dla autorów i autorek tych opowieści okazały się prawdziwymi “deal breakerami”. Oto najbardziej zdumiewające z nich. 

Dziwne przyczyny rozstań. Czy to było rozstanie bez powodu?Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/563583340855556024/)

Dziwne przyczyny rozstań. Czy to było rozstanie bez powodu? 

#1: 

"Kiedyś zerwałam z facetem, który miał obsesję na punkcie ketchupu. Używał go do dosłownie każdego posiłku, a gdy w jakiejś restauracji go nie było, wpadał w szał. Kroplą, która przelała czarę goryczy był obiad w domu moich rodziców. Podali pieczone jagnię, a on poprosił o ketchup! Moi rodzice byli w szoku. Zerwałam z nim tuż po tym zdarzeniu”. 

#2: 

“Nie umówiłem się na drugą randkę, bo dziewczyna uważała za strasznie zabawne to, że w dalszym ciągu mam pocztę w domenie Hotmail. Powiedziała mi o tym co najmniej pięć razy”. 

#3: 

“Pojechałam na wakacje chłopakiem, a on dzień przed powrotem rzucił swój mokry ręcznik w kąt. Mój ręcznik suszył się na balkonie, żebym następnego dnia mogła go spakować, a moja walizka nie przemokła. Następnego ranka spakowałam swój ręcznik, a on zaczął na mnie wrzeszczeć, bo nie powiesiłam jego ręcznika, żeby wysechł. Lot do domu był okropny, nie rozmawialiśmy ze sobą, a tuż po wylądowaniu zerwałam z nim. Nie jestem jego gosposią ani matką!”. 

#4: 

“Zerwałam z facetem, który oddychał za głośno, był za bardzo wkręcony w zdrowe odżywianie i fitness i był wegetarianinem. Nasz związek nie trwał zbyt długo - gdy raz usłyszysz, że ktoś oddycha głośno, nie możesz tego ‘odusłyszeć’”. 

#5: 

“Rozstałam się z facetem, bo strasznie głośno jadł, nawet gumę żuł głośno, co doprowadzało mnie do szału. Był naprawdę uroczy, ale za każdym razem gdy mieliśmy iść na kolację było okropnie. Nasz związek nigdy by się nie udał”. 

#6: 

“Nie umówiłam się na kolejną randkę z facetem, który powiedział, że nie lubi psów. Stwierdziłam, że to sygnał ostrzegawczy, którego nie mogę zignorować”. 

#7: 

“Nie zdał teorii na prawo jazdy 13 razy. Rzekomo egzamin praktyczny zdał za pierwszym razem, ale w dalszym ciągu bałam się wsiąść z nim do samochodu”. 

A jakie są najdziwniejsze powody, dla których to wy zdecydowaliście z kimś zerwać? 

Zobacz również: 7 sytuacji, w których rozstanie jest błędem. Powinniście dać sobie jeszcze jedną szansę

Polecane wideo

Polskie gwiazdy bez makijażu i retuszu. Jak wyglądają naprawdę?
Polskie gwiazdy bez makijażu i retuszu. Jak wyglądają naprawdę? - zdjęcie 1
Komentarze (64)
Ocena: 4.63 / 5
Natasza (Ocena: 5) 01.08.2021 13:53
chłopak ze mną zerwał bo byłam zbyt zboczona
odpowiedz
Monika (Ocena: 5) 22.06.2021 13:04
Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26
zobacz odpowiedzi (1)
M (Ocena: 5) 21.06.2021 15:09
Moim pierwszym zauroczeniem był wysportowany wysoki niebieskookie chłopak. Chodziłam na licealne mecze i go podziwiałam. Do czasu aż mogłam do niego zagadać. Żeby nie było, z higieną wszystko ok ale miał żółte (odcień cappucino) zęby. Nie pasowały do niego wcale. Był majętny ale za wybielanie czy coś takiego się nie zabrał. W tym przypadku "najważniejsze, że zdrowe" się nie sprawdza, uwierzcie. I do tej pory tak chodzi...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.06.2021 12:42
Ta od oddychania to id1otka. Żal tylko faceta.
zobacz odpowiedzi (3)
Katarzyna (Ocena: 5) 21.06.2021 09:13
Każdy powód jest dobry by rzucić kogoś z kim nie chce się być 😉
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie