Alibi na zamówienie pozwoli UKRYĆ ZDRADĘ!

Zdrada, chociaż zazwyczaj negatywnie oceniania, towarzyszy nam od zawsze. Od wieków kusi niczym zakazany owoc. Jak zabezpieczyć się, aby pozostała tajemnicą? Handel alibi na wypadek zdrady to nowy, rozwijający się rodzaj biznesu.
Alibi na zamówienie pozwoli UKRYĆ ZDRADĘ!
11.12.2009

Nie ulega wątpliwości, że często kobiety są dużo sprytniejsze od mężczyzn. Oprócz tego, że gdy tylko chcą, potrafią bezbłędnie kłamać, to na dodatek wiedzą, kiedy same mogą być okłamywane. Właśnie z takim typem pań niewierni mężowie mają największe problemy. Jak ukryć zdradę? W tym właśnie mają pomóc firmy oferujące szeroką gamę alibi.  

Sam pomysł takiej usługi przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. W Polsce istnieje niewiele firm, które się tym zajmują. Ich oferta jest jednak dosyć rozbudowana. Jakie wytłumaczenia możemy kupić? Niezbyt wyrafinowane i chyba właśnie dlatego –skuteczne.  

Podstawową usługą  jest tzw. CallBack. Klient otrzymuje indywidualny numer, z którym w razie potrzeby się kontaktuje. Operator oddzwania wówczas i przekazując ustaloną wcześniej informację (np. pilną wiadomość z pracy), ułatwia wyjście z domu w dowolnym czasie i o dowolnej porze. Do banalnie prostych propozycji należy również telefoniczne potwierdzenie terminu. Pod nieobecność klienta, pracownik firmy oferującej alibi, dzwoni do jego domu i prosi zastaną małżonkę o przekazanie mężowi terminu planowanej konferencji naukowej/biznesowej. Weekend z kochanką nie wymaga wtedy dodatkowego kręcenia i kombinowania. Co więcej, nawet podczas takiego wyjazdu można się ubezpieczyć. Wyjeżdżając, zostawiamy w domu numer telefonu, wcześniej ustalony z pracownikiem firmy. Gdy pod naszą nieobecność, nasza prawowita druga połówka zechce z nami porozmawiać – pod podanym numerem uzyska informację, iż właśnie jesteśmy na ważnym spotkaniu biznesowym. Oddzwonienie do niej, w odpowiadającym nam czasie, rozwieje jej wątpliwości.  

Oczywiście, Panie też bywają niewierne i korzystają z tego typu usług. Potwierdzają to statystyki rozwodów w naszym kraju. Czy korzystanie z usług firm oferujących alibi dla niewiernych małżonków jest dobrym rozwiązaniem czy też nie, pozostawiam Wam do oceny. Faktem jednak jest, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie związku pozwoli nam uniknąć takich dylematów.  

Anna Kruszewska  

Zobacz także:

Gdy on ma romans…

Jak powinnaś się zachować, gdy dowiesz się o zdradzie partnera?

Jak zemścić się za zdradę?

Sposób na odpłacenie się za niewierność.

 

Polecane wideo

Komentarze (83)
Ocena: 5 / 5
Top Secret - Profesjonalna Agencja Alibi (Ocena: 5) 11.11.2015 23:58
topsecretalibi[.]wix[.]com/alibi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2015 21:39
W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2011 10:14
A mnie się wydaje, iż popyt kształtuje podaż. Są chętni na usługi są chętni by je świadczyć. twojealibi.cba.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2009 18:33
To Jest Głupie!!! No bo przecież jak się z kimś jest, to się go kocha...a jeśli ktoś kogoś zdradza, to znaczy, że już tej drugiej osoby Nie Kocha......a ta pierwsza osoba powinna o tym wiedzieć, ponieważ to ona sama ma zadecydować, czy chce być z takim mężczyzną, czy chce poszukać sobie lepszej połówki....bo niedługo problem rozwodów może się skończyć, a problem nieszczęśliwych małżeństw, które nie wiedzą co się dzieje, zacząć... :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2009 17:47
Nie wiem jak można zdradzić, będąc z kimś kogo się kocha. Jak można poświęcić związek dla 15 minut przyjemności z inną osobą. To dla mnie chore, i osobiście nigdy czegoś takiego nie zrobiłam. Nigdy nawet nie wpadło mi do głowy coś takiego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie