„Better Than Revenge”. Tak dziewczyny mszczą się na swoich byłych na TikToku

Stwierdziły, że wirtualna zemsta to najlepszy sposób, by odegrać się na niewiernych partnerach.
„Better Than Revenge”. Tak dziewczyny mszczą się na swoich byłych na TikToku
Fot. Pinterest.com (pl.pinterest.com/pin/75435362498485221)/Unsplash.com
20.04.2021

Niewielu parom udaje się uratować związek po zdradzie. Gdy jeden z partnerów okazuje się niewierny odbudowanie zaufania może być po prostu zbyt trudne. Potrzeba wiele pracy, żeby naprawić taką relację, ale nigdy nie ma gwarancji, że będzie ona taka jak wcześniej. 

Zobacz również: Zakochuje się w lalkach, poślubia je, a potem… zdradza. Szokująca historia Jurija Tołoczko

W jaki sposób zdrada wychodzi na jaw? W wielu przypadkach dowody, które świadczą o niewierności partnera lub partnerki skrywa ich telefon komórkowy. Wiadomości, lista połączeń, zdjęcia, interakcje w mediach społecznościowych... Jeśli ukochana osoba staje się wyjątkowo przewrażliwiona na punkcie swojego smartfona nierzadko okazuje się, że kryje się za tym coś podejrzanego. 

Do zdrady odkrytej właśnie w taki sposób nawiązuje najnowszy trend na TikToku. Dziewczyny mszczą się na swoich byłych zamieszczając filmiki pod hashtagiem #BetterThanRevenge. O co konkretnie chodzi w tej akcji? 

Na czym polega trend „Better Than Revenge” z TikToka? 

Better Than Revenge” to utwór autorstwa Taylor Swift. Piosenkarka napisała go po głośnym rozstaniu z Joe Jonasem – muzyk miał zerwać z nią przez telefon jesienią 2008 roku. Taylor przelała swoje uczucia na papier, a o nagłym rozpadzie związku opowiedziała w balladzie zatytułowanej "Forever and Always".

Rok później grupa Jonas Brothers wydała nowy album, na którym znalazł się utwór “Much Better”. Joe śpiewa w nim, że jego nowa dziewczyna jest “o wiele lepsza” od poprzedniej. Zdaniem wielu to oczywiste nawiązanie do Taylor. Piosenkarka nie pozostała mu dłużna i tak powstał kawałek “Better Than Revenge”, w którym Swift rozlicza się z tą, która odbiła jej chłopaka. 

Właśnie ten utwór posłużył nowemu pokoleniu dziewczyn, które zostały zdradzone. TikTokerki zamieszczają w serwisie montaż zdjęć do soundtracku, którym stała się wspomniana piosenka Taylor Swift. Początkowo prezentują one romantyczne chwile z byłymi chłopakami, ale chwilę później w miejscu autorek pojawiają się inne dziewczyny – te, z którymi zdradzili je byli faceci, albo dla których podjęli decyzję o zakończeniu dotychczasowego związku.  

@analuizacpalma

🤡🤡 #betterthanrevenge #taylorswift #fyp

♬ BETTER THAN REVENGE - kenzie

@samantha.nicoleeeee

#greenscreen #betterthanrevenge #fyp #whydontwemusic #whydontwe

♬ BETTER THAN REVENGE - kenzie

@constancaflorindo

não sei como é que ainda não se tinham lembrado disto ahah #betterthanrevenge #oliviarodrigo #joshuabasset #sabrinacarpenter #driverslicense #fy

♬ BETTER THAN REVENGE - kenzie

@kamrynlocke

taking friend applications…

♬ BETTER THAN REVENGE - kenzie

Hashtag #BetterThanRevenge ma już prawie 30 mln wyświetleń na TikToku, ale na szczęście znajdziemy pod nim nie tylko historie o zdradach i złamanych sercach. Część internautek podeszła do trendu w żartobliwy sposóbzaprezentowała filmiki, w których “tą drugą” okazuje się np. ukochany psiak albo konsola, której ich partnerzy poświęcają być może odrobinę zbyt dużo czasu. 

@ryleighvertes

should have known this would happen 🙈 #betterthanrevenge #taylorswift #fiance #minigoldendoodle #sabotage #fyp

♬ BETTER THAN REVENGE - kenzie

@tiffanytroumouliaris

If I could throw the ps4 out the window I WOULD 😤 #cod #couplegoals #betterthanrevenge

♬ BETTER THAN REVENGE - kenzie

Co sądzicie o takim trendzie na TikToku? 

Zobacz również: Ostrzeżenie przed Silhouette Challenge na TikToku. Internauci upokarzają kobiety

Polecane wideo

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej dojrzali. To partnerzy idealni
Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej dojrzali. To partnerzy idealni - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie