Najbardziej rozchwytywane znaki zodiaku. Wszyscy marzą o tym, aby się z nimi umówić

Robią prawdziwą furorę w aplikacjach randkowych.
Najbardziej rozchwytywane znaki zodiaku. Wszyscy marzą o tym, aby się z nimi umówić
Fot. Unsplash
30.03.2021

Jeśli wierzyć astrologii, każdy spośród 12 znaków zodiaku cechuje się inną osobowością i temperamentem. Znak, który nam patronuje ma mieć istotny wpływ także na to, z jakimi osobami dogadujemy się najlepiej (a z którymi wcale), a nawet na nasze powodzenie. 

Zobacz również: Znaki zodiaku, które najbardziej do siebie pasują ❣

Potwierdzają to eksperci związani z jedną z najpopularniejszych aplikacji randkowych, czyli happn. Na podstawie przeanalizowania zebranych danych wymienili, jakie znaki zodiaku cieszą się największym powodzeniem i mogą liczyć na najwięcej polubieńKtóre znaki są najbardziej rozchwytywane i nie narzekają na brak adoratorów w świecie wirtualnych randek? 

Które znaki zodiaku są najpopularniejsze w aplikacjach randkowychFot. iStock

Które znaki zodiaku są najpopularniejsze w aplikacjach randkowych? 

Rak 

Z badania wynika, że to właśnie osoby spod znaku Raka mogą liczyć na największe powodzenie w aplikacjach randkowych. Uchodzą za najbardziej atrakcyjne, a także charyzmatyczne i pełne pasji. Z drugiej strony nie brakuje im wrażliwości i są nieco sentymentalne – tej kombinacji trudno się oprzeć. 

Lew 

Na drugim miejscu uplasowali się użytkownicy spod znaku Lwa. Trudno się dziwić, ponieważ mówi się o nich, że są wyjątkowo towarzyskie i pełne energii, a także kreatywne i pewne siebie. Trudno przejść obojętnie obok takiego uroku osobistego. 

Bliźnięta 

Trzecim znakiem zodiaku, który może liczyć na najwięcej dopasowań i zaproszeń na randki są Bliźnięta. Zdaniem ekspertów ten wynik nieco zaskakuje, ponieważ osoby spod tego znaku cieszą się mieszaną reputacją, ale dane mówią same za siebie. 

W zestawieniu pięciu najbardziej rozchwytywanych znaków zodiaku w aplikacjach randkowych znalazły się jeszcze Byk (miejsce czwarte) oraz Baran (miejsce piąte). 

Zobacz również: Znowu jest do wzięcia. Najbardziej rozchwytywany singiel wraca na Tindera

Polecane wideo

„Tinder usunął moje konto, bo jestem zbyt atrakcyjna”. Nikt nie wierzy, że 26-latka jest tak idealna
„Tinder usunął moje konto, bo jestem zbyt atrakcyjna”. Nikt nie wierzy, że 26-latka jest tak idealna - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Gosc (Ocena: 5) 30.04.2021 09:22
Przez to gmatwanine jestem zakleszczona to dosc dlugo jeszcze potrwa
odpowiedz
Gosc (Ocena: 5) 30.04.2021 09:21
Aqurius rodziny wiedza ze aqurius jest zakleszczona i niedam rady im pomoc dopiero jak wszystko ruszy chxa jechac z rodziny ich ktos zawiezie bo aqurius jest zakleszczona nie dam rady
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.04.2021 08:08
Od rana ziuta juz wxswoim zywiole
odpowiedz
Gosc (Ocena: 5) 30.04.2021 08:07
Ziucius juz aktywnq w kolko to samo zloszcxe sie na samochody bo wiecej gosci gosci gosci ziuta juz w swoim zywiole zloszczenia sie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie