Imiona mężczyzn, którzy podobno... rozczarowują w łóżku. Ile w tym prawdy?

Oczywiście traktuj te informacje z przymrużeniem oka!
Imiona mężczyzn, którzy podobno... rozczarowują w łóżku. Ile w tym prawdy?
fot. Unsplash (Fernando Cferdo)
28.03.2021
Wiktoria Sobocińska

Jesteście na udanej randce i czujesz, że on naprawdę wpadł Ci w oko. Masz nadzieję, że koszmar Twoich poprzednich związków już się nie powtórzy.

Dochodzi do kolejnych spotkań, które stają się coraz bardziej intensywne. Wydaje Ci się, że dobrze go znasz? Poczekaj chwilę, bo zaraz możesz się mocno rozczarować. 

Zobacz również: Prosty sposób, żeby sprawdzić, czy on będzie dobry w łóżku

Jak podaje stylzycia.radiozet.pl faceci o poniższych imionach... są wyjątkowo kiepscy w łóżku. Nie potrafią zaspokoić swoich kobiet, myślą wyłącznie o sobie albo po prostu mają za mało doświadczenia.

Więc zanim wydarzy się TO, lepiej nie oczekuj zbyt wiele. Oczywiście traktuj te informacje z przymrużeniem oka!

Mężczyźni o tych imionach są kiepscy w łóżku

Maciek

Prawdopodobnie posiada całą bibliotekę poradników, jak robić TO dobrze, ale w praktyce... jego umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. Mimo że kondycję ma niczego sobie, to wasze temperamenty prawdopodobnie się rozminą. Natychmiast wyczujesz, że Maciej próbuje tylko udowodnić coś sam sobie, a potem porozmawiać o tym z kolegami. Tu w ogóle nie chodzi o Ciebie.

Jacek

Ten pan kocha stabilizację i będzie Ci wierny, ale w sypialni porządnie się rozczarujesz.

Jacek to oddany i szczery facet, więc pewnie będzie Ci szkoda unikać go tylko i wyłącznie z tego powodu. Jego kompleksy niestety psują całą atmosferę. Zbliżenia nie są dla niego najważniejsze.

Wojtek

Wojciech jest typem faceta, który uważa, że tylko sylwetka jak z Instagrama ma szansę spodobać się w sypialni. Zamiast skoncentrować się na braniu i dawaniu sobie przyjemności, on cały czas myśli o swoich wadach. Do tego stopnia, że może zaproponować Ci zbliżenie przy zgaszonym świetle. Jest pełen blokad, a w zbliżeniach chodzi o spontaniczność. To się zwyczajnie nie uda.

Filip

Wydaje mu się, że w łóżku radzi sobie świetnie, dopóki go nie uświadomisz. Kochanki wychodzą o poranku mocno rozczarowane. Nie dość, że jest niezłym egoistą, to jeszcze... kiepsko dba o higienę. W jego pokoju też nie będzie zbytnio romantycznie. A w stałym związku może być tylko gorzej... 

Zobacz również: Co robią w sypialni (i poza nią) pary zadowolone z życia intymnego?

Polecane wideo

10 filmów, w których sceny łóżkowe były PRAWDZIWE
10 filmów, w których sceny łóżkowe były PRAWDZIWE - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.03.2021 00:24
To ja chyba wygrałam los na loterii . Dziękuje Bogu . Bo i jest wspaniałym i kochającym facetem na codzień , a do tego mamy wspaniały seks ! A tak już 8 lattt
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 28.03.2021 08:53
Ja mam super faceta ale w łóżku jest beznadziejny:( nie dość że kompletnie nie potrafi nie rozgrzać, to jeszcze kończy po minucie... doszło do tego że zabił w nie mój dany popęd i unikalnych seksu jak ognia. On wie że jest źle ale niestety stan ten się nie zmienia. Nie wiem, co można zrobić w tej kwestii. Obawiam się przyszłości, bo jednak seks nie jest najważniejszy ale jest ważny.
zobacz odpowiedzi (15)

Polecane dla Ciebie