Co robią w sypialni (i poza nią) pary zadowolone z życia intymnego?

Podążaj ich tropem!
Co robią w sypialni (i poza nią) pary zadowolone z życia intymnego?
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/280771358007282035, pl.pinterest.com/pin/724516658788131799)
25.03.2021
Wiktoria Sobocińska

Zastanawiasz się, jak to działa, że w niektórych związkach temperatura sięga zenitu praktycznie przez cały czas? Oprócz odpowiedniego dopasowania partnerów, ważne jest, aby starać się ją podkręcać systematycznie.

Nie musisz wcale być wyjątkowo doświadczoną kochanką i testować wszystkich eksperymentów świata. Ta presja może wręcz odstraszyć. 

Zobacz również: Chcesz wiedzieć, czy będzie wam dobrze w łóżku? Porównajcie swoje… grupy krwi

Czasami wystarczy, że chcesz sprawiać jemu radość każdego dnia i po prostu jesteś obok... ale tak naprawdę. Jak to się robi? 

Co robią szczęśliwi kochankowie? 

Gra wstępna trwa... przez cały dzień

Na udane zbliżenie składają się wszystkie małe rzeczy, które robicie wspólnie przez cały dzień. Nic z tego nie będzie, jeśli TO jest dla was wyłącznie osobną, fizyczną czynnością.

O odpowiedni nastrój i atmosferę warto zadbać odpowiednio wcześniej. Zalotne spojrzenia, ton głosu, zaczepki i traktowanie siebie nawzajem, jak kogoś wyjątkowego, mają moc. Dobrze wiedzieć, że każde z was się stara i o siebie dba. To pozwala zaangażować się i bawić dalej. 

Rutynie mówią stanowcze "nie"

Kiedy relacja dochodzi do momentu, gdzie wpadliście w pułapkę rutyny, a cały flirt i romantyzm gdzieś się ulotniły, warto dodać nieco pikanterii i przypomnieć sobie, jak to było, kiedy się poznaliście.

Nie bój się powiedzieć na głos o swoich fantazjach, aby coś odświeżyć. Zmieńcie porę, miejsce, strój, pozycje. Skąd możecie wiedzieć, czego wam naprawdę potrzeba, robiąc wciąż to samo?

Dzielą się obowiązkami

Może to będzie zaskoczenie, ale praca zespołowa się opłaca! Satysfakcja w łóżku zaczyna się jeszcze na etapie wspólnej komunikacji i podziału domowych obowiązków. W końcu czym byłaby intymność bez odpowiedniego porozumienia.

Fajnie mieć świadomość, że obie strony w podobnym stopniu angażują się w ważne sprawy, nawet te codzienne, i że mogą na sobie polegać. To buduje niezbędne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa

Sprawiają sobie drobne przyjemności

Intymna chwila w sypialni jest jedynie zwieńczeniem związku, o który powinno się dbać przez cały czas. Dlatego właśnie warto fundować sobie małe przyjemności każdego dnia, bo tylko z tą wyjątkową osobą, której uśmiech chcesz widzieć na twarzy, fizyczne zbliżenie ma znaczący wymiar. 

Wylogowują się na wspólne spotkanie

To bardzo ważne, aby czuć, że naprawdę dajemy sobie uwagę i czas. W dzisiejszych czasach bycie offline to prawdziwy luksus. Wylogowanie się z social mediów i poświęcenie sobie tej intymnej chwili od razu podnosi temperaturę wieczoru. Wtedy już wiecie, że macie siebie na wyłączność...

Zobacz również: Uporządkuj kilka miejsc w mieszkaniu i zobacz, co się stanie. Ta sztuczka wpływa na życie miłosne kobiet!

Polecane wideo

10 filmów, w których sceny łóżkowe były PRAWDZIWE
10 filmów, w których sceny łóżkowe były PRAWDZIWE - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
conversssy po 20 pln! (Ocena: 5) 27.04.2021 21:31
https://www.vinted.pl/member/1640869-ciuuuszki90
odpowiedz
ciuszki po 10 pln (Ocena: 5) 27.04.2021 21:31
https://www.vinted.pl/member/1640869-ciuuuszki90
odpowiedz

Polecane dla Ciebie