Kobiety o tych imionach i znakach zodiaku uchodzą za najwierniejsze. To idealne partnerki na stałe

Ich faceci to prawdziwi szczęściarze.
Kobiety o tych imionach i znakach zodiaku uchodzą za najwierniejsze. To idealne partnerki na stałe
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/799881583818811386, pl.pinterest.com/pin/582934745513197012)
10.03.2021
Wiktoria Sobocińska

W dzisiejszych czasach wierność traktowana jako coś świętego to coraz rzadsze zjawisko. Wchodząc w relacje chcemy mieć pewność i zaufanie, że partner jest z nami szczery i powierza swoje uczucia wyłącznie nam. Panowie również boją się, że ktoś może odebrać im ich ukochaną. 

Zobacz również: Znaki zodiaku, które panicznie boją się bliskich relacji. Po prostu znikają bez śladu

Okazuje się, że na stałość naszych uczuć ma nie tylko wpływ data urodzenia, ale również imię, jakie nosimy. Poniżej wyróżniliśmy te panie, które są idealnymi kandydatkami do stałego związku.

Jakie kobiety są idealnymi partnerkami?

Basia

Osoby o tym imieniu to artystyczne dusze, które uwielbiają otaczać się pięknem, a także smacznie zjeść. Z pewnością nie zabraknie tego w ich domu. Barbara zabierze ukochanego we wspaniałą podróż i będzie dzieliła z nim radości życia. To pełne optymizmu, troskliwe żony oraz matki.

Magda

Magdaleny stworzą udane relacje damsko-męskie, ponieważ umieją pójść na kompromis i przymknąć oko na to, że partner czegoś się "nie domyśla". Uwielbiają robić drugiej połowie niespodzianki i nigdy nie zachowują się jak królewny. Można z nimi o wszystkim porozmawiać.

Emilka

Nie tylko partnerzy, ale również rodzina i bliscy mogą liczyć na wsparcie i empatię Emilii. To niezwykle czułe i opiekuńcze kobiety, które nikogo nie zostawiają bez pomocy. Mają dobre serce i szybko wyczuwają, kiedy na horyzoncie pojawia się ich prawdziwa miłość. Zawsze chętnie wracają do domu, tworząc tam przytulne gniazdko i pozostając wierne mężowi przez długie lata.

Pani Rak

Kobiety spod tego znaku to oddane boginie ogniska domowego. Mają talenty kulinarne, są odpowiedzialne i rozsądne, a przy tym ogromnie rodzinne. Wrażliwe Raki marzą o stałym związku, który mogą budować wspólnie z partnerem, a miłość to dla nich świętość. Kochają też dzieci.

Pani Panna

Gdy Panna angażuje się w związek, oczekuje rychłego małżeństwa i założenia rodziny. Robi to zawsze świadomie i nie stosuje żadnych niepotrzebnych gierek. Ceni sobie wzajemny szacunek i zaufanie, a w domu spokój i porządek, bez skrajnych emocji czy kłótni. 

Pani Ryba

Ryby czują się czasami, jakby przybyły z innej epoki. Ich wartości dotyczące miłości i rodziny to niezwykła rzadkość. Są niesamowitym wsparciem dla swojego partnera, pomagając mu w sprawach zawodowych, ale też osobistych i emocjonalnych. Ryby to urodzone terapeutki, w których kryje się mnóstwo czułości i romantycznych emocji.

Zobacz również: Faceci, których nie da się usidlić: Jakie znaki zodiaku NIE CHCĄ BRAĆ ŚLUBU?

Polecane wideo

Wyglądają zupełnie inaczej, a ważą dokładnie tyle samo. Te zdjęcia pokazują, że waga to tylko liczba
Wyglądają zupełnie inaczej, a ważą dokładnie tyle samo. Te zdjęcia pokazują, że waga to tylko liczba - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Nutella (Ocena: 5) 10.03.2021 14:52
Idiotyzmy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.03.2021 09:50
https://www.vinted.pl/member/1640869-ciuuuszki90 ciuszki od 10 pln!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie