Gdy nie chcesz podać mu swojego numeru... 6 ratunkowych odpowiedzi (z przymrużeniem oka!)

Co zrobić w sytuacji, kiedy na dźwięk tego pytania zaczynasz panikować? Nigdy więcej krępującej ciszy.
Gdy nie chcesz podać mu swojego numeru... 6 ratunkowych odpowiedzi (z przymrużeniem oka!)
Fot. Unsplash.com (Priscilla Du Preez)
22.03.2021
Wiktoria Sobocińska

Początkowo pisaliście ze sobą wyłącznie za pośrednictwem aplikacji randkowej. Tak było wygodniej. W końcu zawsze można wymknąć się z niej bez żadnych konsekwencji... I po prostu przestać się odzywać po nieudanym spotkaniu (choć nie jest to raczej zachowanie z klasą).

Zobacz również: Jeśli robisz te 7 rzeczy, to znaczy, że chyba nie jesteś dobra w randkowaniu...

No właśnie, tak długo cieszyłaś się, że nareszcie do niego doszło, ale randka powoli dobiega końca. To normalne, że jeśli jemu się podobało, zapyta... o Twój numer.

Tutaj pojawia się już zobowiązanie i stały dostęp do kontaktu z Tobą. Zresztą, możesz mieć dowolny powód, aby zwyczajnie nie chcieć tego robić, albo po prostu nie być na ten moment gotowa.

Co zrobić w sytuacji, kiedy na dźwięk tego pytania zaczynasz panikować?

Nie chcę podawać mu swojego numeru telefonu

Wcale nie musi pojawić się niezręczna cisza. Poznaj kilka odpowiedzi, które zapewne go zaskoczą, a przynajmniej zamkną usta na jakiś czas. Potraktuj je oczywiście z przymrużeniem oka... 

Tajemniczo pozwól mu odgadnąć

Kojarzysz ten zabawny fragment z Przyjaciół w którym Ross odpowiada tajemniczo: Jeśli jesteśmy sobie przeznaczeni, na pewno odgadniesz cyfry. Nie musi być fanem tego serialu, ale powiedzenie tego w zdystansowany sposób rozładuje nagromadzone napięcie. Po co brać wszystko tak na serio?

Zrób małą zemstę

Jeśli randka nie należała do udanych, chłopak jest ewidentnie nachalny, a Ty nadal masz w kontaktach telefon do koleżanki, która nagle urwała z Tobą kontakt, bo kiedyś odbiła Ci faceta... wiesz co robić. 

Enigmatyczne pismo

Może zdarzyć się tak, że chłopak jest na tyle oldschoolowy, że wyciągnie kartkę oraz długopis. Świetnie! Zapisz numer najbardziej niechlujnie jak się da, a może nawet wymyśl własny ciąg cyfr. 

Aktywność w social mediach

Sytuacja zaczyna komplikować się, kiedy delikwent podstawia Ci komórkę i prosi, abyś wpisała swój numer. To może być prawda lub nie, ale zawsze możesz powiedzieć, że rzadko odbierasz telefon i częściej jesteś aktywna na Instagramie, TikToku czy Facebooku. Oczywiście nie musisz akceptować jego zaproszenia.

Poproś o to pierwsza

W akcie desperacji możesz sama wyskoczyć z tą propozycją, zapisując jego numer i obiecując, że oddzwonisz. To przydatny trik, zwłaszcza, kiedy on zechce zadzwonić i sprawdzić, czy faktycznie podałaś prawidłowy ciąg cyfr...

Masz już chłopaka

Jeżeli żaden sposób nie wypali, zawsze możesz go zasmucić, mówiąc, że w domu czeka na Ciebie chłopak. No cóż, może zrozumie. A przynajmniej nie będzie miał poczucia winy.

Macie jakieś lepsze wymówki?

Zobacz również: Byłam na 30 randkach z aplikacji. Wszystkie to niewypał

Polecane wideo

Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama
Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
Siemano (Ocena: 5) 30.04.2021 23:14
fajne pomocn zaruhalem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2021 10:57
takiemu przychlastowi daje sie kopa w duoe. bo usmiechniesz sie to pomysli ze " chcesz "
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 23.03.2021 07:52
Rozumiem, że ten artykuł jest napisany tylko i wyłącznie w celach humorystycznych? Bo jak nie to jestem załamana, i to wcale nie tym, że ktoś prosi o numer...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2021 01:01
To straszne, że trzeba wymyślać wymówki, bo zwykle „nie” to za mało...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.03.2021 17:32
W najczęstszych przypadkach facet wyciąga telefon, zapisuje nr. tel. i dzwoni przy nas żeby sprawdzić czy numer jest prawidłowy, więc podanie fałszywego numeru raczej nie wchodzi w grę bo się kapnie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie