Chcesz wiedzieć, czy będzie wam dobrze w łóżku? Porównajcie swoje… grupy krwi

Krew może powiedzieć wiele na temat naszego temperamentu.
Chcesz wiedzieć, czy będzie wam dobrze w łóżku? Porównajcie swoje… grupy krwi
fot. iStock (stefanamer, takasuu)
14.03.2021
Wiktoria Sobocińska

Z pewnością słyszałaś już mądre rady na temat tego, że warto odżywiać się zgodnie ze swoją grupą krwi. Podobno każda z nich ma zupełnie inne potrzeby względem produktów, choć okazuje się, że może to mieć również wpływ na nasze cechy charakteru i potrzeby w kontekście związków z innymi.

Zobacz również: Czy Wasze małżeństwo będzie udane? Decyduje o tym... Twoje DNA

Warto przekonać się, co charakteryzuje poszczególne grupy krwi, ponieważ na tej podstawie można ustalić, z jakim partnerem poczujesz chemię w sypialni. Nie wierzysz? Krew może powiedzieć na nasz temat więcej, niż Ci się wydaje. 

Dopasowanie w łóżku: test grupy krwi

Jeśli masz grupę krwi 0...

Z mężczyzną o tej samej grupie krwi stworzysz idealną i spontaniczną relację seksualną. Oboje chcecie być często zaspokajani i dotykani. Igraszki na stole lub podłodze albo szybkie zbliżenie przed pracą? Czemu nie. Potrzebujecie intensywnej czułości jak nikt inny! 

Z kolei jeśli on ma grupę A, poczujesz namiętność wyłącznie przy częstych zbliżeniach fizycznych. Kiedy tego zabraknie, szybko możecie się sobą znudzić w obliczu codzienności. 

Z facetem spod grupy B za to nie możesz liczyć na nudę. Lubicie eksperymenty w sypialni i otwarcie rozmawiacie na wszystkie tematy. Takiego kochanka można pozazdrościć, ale... lepiej mieć go na oku.

Z partnerem o grupie krwi AB zaznasz wiele intymności i dotyku, lecz wciąż nie poczujesz pełnej satysfakcji. Niestety.

Jeśli masz grupę krwi A...

Mężczyzna o grupie krwi 0 jest bardzo wymagający i niesamowicie zachłanny. Możesz mieć kłopot, aby za nim nadążyć i podelektować się zbliżeniem. Ta różnica temperamentów z czasem stanie się mocno uciążliwa. 

Lepiej rozejrzeć się za związkiem z oddanym facetem spod grupy A, który zostanie Twoim opiekunem i będzie nosił Cię na rękach. Zawsze zadba o Twoją przyjemność, siebie stawiając na drugim miejscu.

Pan o grupie krwi B kocha fizyczne zbliżenia, ale warto urozmaicić je sobie jakimś małym eksperymentem... Kochanek z grupą AB myśli wyłącznie o TYM. Nie zależy mu na relacji.

Jeśli masz grupę krwi AB...

Związek z kochankiem o grupie krwi 0 to niezły rollercoaster. Ciągłe wzloty i upadki oraz sprzeczne uczucia względem siebie mogą jednak spowodować, że w sypialni zaiskrzy. Żadne zbliżenie nie smakuje tak dobrze, jak to po kłótni, prawda?

Z panem spod grupy A sprawdzą się raczej tylko przytulanki. Nie ma co liczyć na coś więcej.

Jeśli jesteś od niego odrobinę starsza, to doskonale odnajdziesz się w łóżku z mężczyzną o grupie krwi B. Będziecie świetnie się bawić i testować przeróżne pozycje. Ten kochanek zafunduje Ci błysk w oku.

Relacje z kimś o tej samej grupie krwi to prawdziwa zagadka. Tak naprawdę wszystko jest możliwe!

Jeśli masz grupę krwi B...

Unikaj zbliżeń z partnerem o tej samej grupie krwi, bo nie będą satysfakcjonujące, a Ty nie będziesz miała odwagi powiedzieć tego i przerwać relacji. Podobnie z mężczyzną o grupie AB.

Z panem spod grupy A przeżyjesz więcej emocjonalnych niż fizycznych uniesień. Z kolei z kochankiem o grupie krwi 0 stworzysz podręcznikowy związek pełen miłości, intymności i zaufania.

I jak? Traktuj nasz test z przymrużeniem oka!

Zobacz również: Kobiety urodzone na przełomie tych miesięcy uważane są za najlepsze kochanki

Polecane wideo

10 osób, które zmieniły płeć i udowodniły, że nigdy nie jest za późno na słuchanie własnego serca
10 osób, które zmieniły płeć i udowodniły, że nigdy nie jest za późno na słuchanie własnego serca - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie