6 damskich sekretów, które najbardziej trapią mężczyzn

Oni naprawdę chcieliby wejść w nasz umysł i poznać odpowiedź na te kwestie!
6 damskich sekretów, które najbardziej trapią mężczyzn
Fot. pexels (Maksim Goncharenok)
20.01.2021

Mężczyźni często narzekają, że w ogóle nie rozumieją kobiet. Ich zdaniem płeć piękna ma tendencję do wysyłania sprzecznych sygnałów i dezorientowania facetów. Okazuje się, że oni naprawdę chcieliby wejść w nasz umysł i poznać wszystkie nasze sekrety. To (podobno) pozwoliłoby im zrozumieć potrzeby kobiet. Oto 6 damskich sekretów, które najbardziej trapią mężczyzn!

Zobacz też: Kobiece zachowania, które niezwykle imponują facetom. Marzą o takiej partnerce

Co mężczyźni pragną wiedzieć o kobietach?

fot. unsplash

Jak zbliżyć się do kobiety

Żaden facet nie chce dostać kosza. Sęk w tym, że oni totalnie nie wiedzą w jaki sposób zagadać, żeby nie zniechęcić do siebie dziewczyny. Strach przed odrzuceniem często ich paraliżuje i sprawia, że po prostu odpuszczają...

Dlaczego kobiety lubią łobuzów

Kolejną kwestią, która spędza im sen z powiek, jest fascynacja łobuzami. Czy bycie miłym w ogóle się opłaca? Chociaż wiele kobiet lubi złych chłopców, w rzeczywistości często jest z nimi zbyt wiele problemów, a ostatecznie kobiety szukają raczej ułożonych i miłych facetów.

Co kobiety uważają za modne i pokazujące pewność siebie

Na co tak naprawdę kobiety zwracają uwagę? Wygląd, poczucie humoru, pewność siebie? Faceci chcieliby poznać prawdę, aby móc nam imponować. fot. unsplash

Czy mają szansę na więcej

Kobiety są z natury miłymi istotami, które otaczają się gronem znajomych. Wśród nich mają wielu przyjaciół płci przeciwnej. Mężczyźni chcieliby wiedzieć, kiedy mają szansę na coś więcej niż tylko przyjaźń. Mydlenie oczu to coś, co ich bardzo irytuje. Faceci potrzebują konkretów.

Dlaczego kobiety lubią intrygi

Kombinowanie, szczypta dramatyzmu i dreszczyk emocji nie są do końca zrozumiałe dla facetów, którzy lubią jasną sytuację.

Czego kobiety pragną w łóżku

Faceci zdecydowanie nie umieją czytać w myślach i raczej są mało domyślni. Żeby móc zaspokoić potrzeby kobiet, chcą wiedzieć, jakie są ich oczekiwania. Zależy im na dogodzeniu partnerce, więc mówienie wprost o swoich potrzebach jest dla nich ważne.

Zobacz też: Czy kochasz go… za bardzo?

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które powinny wstrzymać się z randkowaniem w 2021 roku
Znaki zodiaku, które powinny wstrzymać się z randkowaniem w 2021 roku - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 4 / 5
Puma (Ocena: 4) 07.02.2021 05:16
Przy wadach mężczyzn, to jest nic. Bardzo dobrze, że kobiety takie są. Mężczyzni mają tendencje do ciężkich schorzeń psychicznych, agresji, braku empatii, oszukiwania dla seksu, nie umiejętności okazywania uczuć (patrz statystyki). Często uczy się ich braku szacunku dla kobiet, dlatego one muszą się bronić. No szkoda, żeby jeszcze mieli wszystko podane na tacy. Dobrze by też było, żeby kobiety umiały rozpoznawać i doceniać wartościowych mężczyzn, ponieważ co źli robią złą robotę nie tylko kobietom, ale i innym mężczyznom
odpowiedz

Polecane dla Ciebie