Ta data będzie prawdziwym testem dla miłości. Tylko najsilniejsze związki wyjdą z niego bez szwanku

Astrolodzy wskazali okres, w którym wszystko może się posypać.
Ta data będzie prawdziwym testem dla miłości. Tylko najsilniejsze związki wyjdą z niego bez szwanku
Fot. iStock
22.01.2021

Na początku każdego roku eksperci z dziedziny astrologii patrzą w niebo i skrupulatnie analizują układ gwiazd i planet, a także kosmiczne zjawiska, które w ciągu kolejnych 12 miesięcy będą miały największy wpływ na nasze życie. Wiele osób wierzy w to, że ruchy ciał niebieskich mogą zapewnić nam szczęście i powodzenie lub też przynieść pecha i fatum. 

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2021 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Niestety astrolodzy nie mają dobrych wieści. W tym roku czeka nas wyjątkowo rzadkie zjawisko, które zagrozi zwłaszcza osobom w związkach oraz wszystkim poszukującym miłości. To wydarzenie zwiastuje prawdziwy kryzys w życiu uczuciowym. Jakiej daty należy się zatem wystrzegać i co się wówczas wydarzy? 

Fot. iStock

Horoskop miłosny 2021. Wpływ retrogradacji Wenus na związki

Chodzi o zjawisko o nazwie retrogradacja Wenus. Zdaniem astrologów do pozornego ruchu wstecznego tej planety dochodzi raz na 1,5 roku. Niestety najbliższa retrogradacja Wenus czeka nas pod koniec roku 2021. A jako że Wenus jest nazywana planetą miłości szykują się zawirowania w sferze uczuć. 

Tegoroczna retrogradacja Wenus będzie miała miejsce w znaku Koziorożca i zaburzy równowagę w miłosnych relacjach. Dla jednych może to oznaczać pasmo nieporozumień i kłótni, dla innych nieoczekiwany powrót byłego partnera. Nie wszystkie pary zdołają wyjść z takiego kryzysu obronną ręką. Astrologowie przewidują czarną serię rozstań i wskazują na okres między 19 a 29 grudnia 2021 roku, czyli cały czas trwania pozornego ruchu wstecznego Wenus. Jednocześnie radzą, aby mieć się na baczności nieco dłużej, bo już od listopada 2021 aż do marca 2022 roku. To dlatego, że negatywny wpływ retrogradacji może zacząć oddziaływać na nas nieco wcześniej i utrzymywać się jeszcze przez jakiś czas po swoim zakończeniu. 

Weźmiecie sobie te rady do serca, aby uniknąć jego złamania? 

Zobacz również: Horoskop miłosny: Czy zakochasz się w przyszłym roku?

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które powinny wstrzymać się z randkowaniem w 2021 roku
Znaki zodiaku, które powinny wstrzymać się z randkowaniem w 2021 roku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie