Jedna najbardziej irytująca rzecz, którą robisz po zamieszkaniu z chłopakiem

Jest ich więcej, ale ta denerwuje najbardziej - twierdzą faceci.
Jedna najbardziej irytująca rzecz, którą robisz po zamieszkaniu z chłopakiem
Fot. Unsplash
03.01.2021

Decydując się na wspólne zamieszkanie wyobrażamy sobie sielankę. Nareszcie razem, na swoim, bez wścibskich spojrzeń. I tak rzeczywiście może być, ale każdy związek musi się dotrzeć. Zwłaszcza na początku, kiedy poznajemy przyzwyczajenia partnera i musimy wypracować wspólny sposób na prowadzenie domu.

Zobacz również: LIST: „Zamieszkałam z chłopakiem, ale to nas przerosło. 6000 zł/mies. ledwo starcza”

Nawet jeśli bardzo się kochamy - prędzej czy później coś może zacząć nam przeszkadzać. Co konkretnie? Na to pytanie odpowiedzieli respondenci, którzy wzięli udział w sondażu przeprowadzonym przez brytyjski serwis nieruchomości goodmove.co.uk.

Wnioski są alarmujące. Aż 56 procent związków rozpada się chwilę po podjęciu tej ważnej życiowej decyzji.

bałagan

Co denerwuje facetów w kobietach po zamieszkaniu razem?

Jak uniknąć najgorszego? Musimy bezgranicznie zaakceptować obyczaje partnera albo w delikatny sposób zasugerować mu, że mógłby nieco zmodyfikować swoje zachowanie. Jeśli chodzi o mężczyzn, ich najbardziej irytuje, gdy…

#1 Rozrzucasz swoje ubrania po całym domu

22 procent

Panowie najwyraźniej mają dość wszechobecnych ciuchów, butów i torebek, które powinny trafić do szafy, a walają się po podłodze lub wiszą na meblach. Kto by pomyślał, że są aż takimi pedantami? To absolutny numer jeden, ale są też inne przewinienia.

#2 Nie zmywasz naczyń

21 procent

Trudno powiedzieć, czy chcą zrzucić ten obowiązek na nas, a może chodzi jedynie o sprawiedliwy podział. Faktem jest, że co piątego z nich irytuje zlew pełny brudnych naczyń. Zwłaszcza, gdy wcześniej coś gotowałaś.

#3 Zostawiasz długie włosy w odpływie

19 procent

Wydawało się, że tylko my na to narzekamy. Musimy jednak uczciwie przyznać, że statystycznie częściej mamy długie włosy, a te bardzo szybko zatykają odpływ. On wchodzi pod prysznic i brodzi w mydlinach, które nie mogą spłynąć.

Zobacz również: LIST: „Mój chłopak dzieli wydatki dokładnie po połowie. Codziennie się ze mną rozlicza”

facet

#4 Pozostawiasz wszędzie spinki

19 procent

Zdecydowanie najgorsze są podstępne wsuwki. Drobne, niemal niewidoczne, ale niespodziewanie mogą wbić się w stopę czy pośladki, kiedy zostawisz jedną z nich na kanapie. Przyznajemy rację.

#5 Unikasz obowiązków domowych

17 procent

Większości z nas chyba nie trzeba o to prosić, ale panowie mimo wszystko znaleźli powód do narzekań. Jeśli dzielimy się obowiązkami, a partner się z nich wywiązuje - my powinnyśmy wziąć przykład.

Dla porządku musimy wspomnieć, co irytuje kobiety. Niekwestionowanym numerem jeden jest pozostawianie podniesionej deski sedesowej. Ankietowane wspomniały też o mokrych ręcznikach rzuconych na podłogę czy wielogodzinne granie na konsoli.

Zobacz również: Wiadomo, kiedy powinniście razem zamieszkać. Astrologia wskazuje konkretny termin

Polecane wideo

Jak mieszkają Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony”?
Jak mieszkają Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony”? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 09.01.2021 21:41
Wspólne mieszkanie to dobry test dla związku. U nas nie obyło się bez kłótni, bo partner był nauczony przez matkę, że to kobieta gotuje i sprząta. Od początku się postawiłam i wypracowaliśmy kompromis. Kupiliśmy roombę i zmywarkę, a pranie, gotowanie czy prasowanie dzielimy pół na pół.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.01.2021 21:33
Google płaci teraz od 15470 USD do 22470 USD miesięcznie za pracę 0nline w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię........ 𝘸𝘰𝘳𝘬𝘳𝘦𝘷𝘪𝘦𝘸𝘴10.𝘤𝘰𝘮
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.01.2021 21:21
Ale pierdoły. Spinki, nie mycie naczyń, porozrzucane ciuchy...-Naprawdę? Mnie wkurzało to że po zamieszkaniu razem nie można było łatwo ukryć dziewczynie puszczanie się na lewo i prawo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.01.2021 21:09
Haha jakby o mnie pisali :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.01.2021 14:57
Google płaci teraz od 15470 USD do 22470 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem Do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię........ 𝘸𝘰𝘳𝘬𝘳𝘦𝘷𝘪𝘦𝘸𝘴10.𝘤𝘰𝘮
odpowiedz

Polecane dla Ciebie