Czekała na pierścionek przez 8 lat - bez skutku. W końcu... pozwała swojego chłopaka

W sądzie argumentowała, że latami marnował jej czas.
Czekała na pierścionek przez 8 lat - bez skutku. W końcu... pozwała swojego chłopaka
Fot. Unsplash
15.12.2020

“Czy on w ogóle planuje mi się oświadczyć?" - takie pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które są w długoletnich związkach. Wyczekują dnia, w którym ukochany uklęknie na jedno kolano, otworzy puzderko z pierścionkiem i wypowie te magiczne słowa: "Czy zostaniesz moją żoną?".  

Zobacz również: Męskim okiem: „Ta jedna rzecz sprawiła, że zapragnąłem się ożenić”

Na ten dzień czekała także pewna 26-latka, która spotykała się ze swoim partnerem przez 8 lat. Niestety – bezskutecznie. W końcu kobieta straciła cierpliwość i postanowiła... pozwać mężczyznę. 

Nie oświadczył się przez 8 lat. Kobieta pozwała go do sądu 

Historia wydarzyła się w Zambii. Jej głównymi bohaterami są 26-letnia Gertrude Ngoma i 28-letni Herbert Salaliki. Para spotykała się ze sobą przez 8 lat, a jakiś czas temu na świat przyszło ich dziecko. Mimo to Ngoma wciąż mieszkała ze swoimi rodzicami, a Salaliki latami zwlekał z zaręczynami. W końcu kobieta postanowiła pozwać ojca swojego dziecka za to, że ten marnował jej czas przez tyle lat. Ponadto, jak donoszą lokalne media, Ngome miała odkryć, że jej partner spotyka się z inną kobietą, więc przestała wierzyć w jego lojalność. 

Salaliki miał wielokrotnie obiecywać Ngome, że się z nią ożeni. Mężczyzna spłacił posag rodzinie niedoszłej panny młodej (zgodnie z obowiązującym w Zambii zwyczajem), ale mimo to nie poprosił jej o rękę. W sądzie Ngome argumentowała, że jej partner nie traktuje ich wspólnej przyszłości poważnie. 

Nigdy nie traktował mnie poważnie i dlatego postanowiłam go pozwać. Zasługuję na to, aby wiedzieć jak ma wyglądać nasza wspólna przyszłość. 

Z kolei Salaliki bronił się mówiąc, że jego obecna sytuacja finansowa nie pozwala mu na zorganizowanie wesela. Ponadto obwiniał partnerkę, że ta “nie dawała mu dostatecznej uwagi” 

Co na to wszystko sąd? Sprawa nie znalazła swojego finału w oficjalnym postępowaniu. Sędzia polecił poróżnionym kochankom, aby rozwiązali konflikt między sobą. 

Zobacz również: „3058 dni bez pierścionka”. Internautka znalazła nietypowy sposób, by wreszcie wymusić zaręczyny

Polecane wideo

Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe 2020. Każda dziewczyna zapragnie mieć je na palcu
Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe 2020. Każda dziewczyna zapragnie mieć je na palcu - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.12.2020 23:42
I bardzo dobrze zrobiła.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.12.2020 13:59
Super. A jakie to ma przełożenie na nasza kulturę?
zobacz odpowiedzi (3)
Ja22 (Ocena: 5) 15.12.2020 12:58
Jak baby podają wszystko na tacy chłopu, mieszkają bez zobowiązań parę lat na kocią łapę to takie są efekty, brak ślubu na papierze A w.razie kłopotu kopniak w D...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.12.2020 07:24
Ale z...j...b..ne remlamy na tej stronie. Zamknąć się nie dają, a gdy się uda otwierają się po kilka razy. Ostatni raz tutaj jestem.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie