10 rzeczy, których nie zmienimy u facetów, choć bardzo byśmy chciały…

Musimy nauczyć się z nimi żyć.
10 rzeczy, których nie zmienimy u facetów, choć bardzo byśmy chciały…
Fot. pexels (Dziana Hasanbekava)
08.12.2021
Wiktoria Sobocińska

Między wami jest ok, ale czasami czujesz, że mogłoby być znacznie lepiej. Z czasem nawet drobne nawyki partnera zaczynają nieźle działać ci na nerwy... Jak bardzo byś jednak nie chciała zmienić go na lepsze, są pewne rzeczy, które na zawsze pozostaną niezmienne. 

Zobacz również: Mój partner działa mi na nerwy...

Istnieją pewne sfery, gdzie mężczyzna chciałby się wyluzować i pozostać po prostu sobą. Mówi się, że miłość polega na akceptacji, a nie chęci zmiany drugiej osoby. Poza tym, może po jakimś czasie stwierdzisz, że te zachowania są całkiem urocze...? Lepiej z góry oszczędź sobie zbędnego wysiłku.

Czego nie zmienisz u partnera?

Różnica w szykowaniu się do wyjścia

No cóż, nie da się ukryć, że nam zajmuje to znacznie dłużej. Prysznic, makijaż, fryzura, dopasowanie biżuterii i marynarki... Panowie w tym czasie stają się już znużeni. Facet będzie krytykował Cię za to, że znów jesteście spóźnieni, ale łatwo mu to mówić, gdy wychodzi z domu tak, jak stoi, zabierając ze sobą jedynie klucze, portfel i telefon.

Mały chłopiec w środku

Każdy dorosły facet tak naprawdę nadal jest w środku małym chłopcem. Wystarczy, że zobaczy jakąś kuszącą promocję, włączy grę komputerową, albo kolega wciągnie go na boisko i poczuje zew rywalizacji... nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, znów masz przed sobą to beztroskie dziecko, ucieszone od ucha do ucha.

Miłość do sportu

Jeśli Twój wybranek jest fanem sportu, to nie zdziw się, że zamiast przytulania się do Ciebie, wybierze wieczorne wyjście na mecz z kolegami. Zwłaszcza, jeśli gra jego ulubiona drużyna.

Ulubiony trunek (i żywieniowe nawyki)

Nie staraj się zmienić upodobań mężczyzny wedle własnych, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi jedzenie i picie. Każdy facet posiada swój ulubiony trunek i część nawyków żywieniowych wyniesionych z domu. Poza tym, komu nie zdarza się czasem mały cheat day na mieście?

Tryb kanapowca

Niestety, czy tego chcesz, czy nie, czasem uruchomi się w nim ten leniwy tryb zalegania na kanapie. I co z tego? Każdy z nas potrzebuje odrobinę resetu. Zamiast go krytykować, po prostu wybierz się na jogging sama i miej satysfakcję z tego, że zrobiłaś dzisiaj coś dla siebie. 

Jazda samochodem

Nie bez powodu faceci niechętnie pytają innych o drogę. W głębi duszy to uparciuchy, które najbardziej na świecie nie tolerują tego, gdy zwraca im się uwagę za kierownicą. To on teraz rządzi i koniec! Nieważne, że właśnie się zgubiliście.

Wygłupy z kumplami

Masz wrażenie, że przy kolegach widzisz zupełnie inną twarz swojego faceta? Spokojnie. On musi się z nimi wyszaleć i pobyć przez chwilę... dziką bestią, aby za chwilę znów zatęsknić i wrócić do Ciebie.

Bycie (odrobinę) mamisynkiem

Pamiętaj, że sposób, w jaki traktuje swoją mamę, mówi wiele o tym, jak będzie traktował Ciebie. Im mniejszy problem robisz ze sporadycznych telefonów czy odwiedzin, tym większe szanse na to, że dogadasz się z jego rodziną.

Styl i gust

Twój mężczyzna jest już dorosły i potrafi sam podejmować decyzje. Również taką dotyczącą stylu ubierania się, a nawet wzoru na krawacie, czy koszuli. No cóż, obawiamy się, że musisz przyzwyczaić się do tych fikuśnych swetrów, nie tylko od święta. 

Dziwne przyzwyczajenia

Podsumowując, faceci mają różne dziwne nawyki, ale to nie znaczy, że nie są kochani i nie nadrabiają swoim zaangażowaniem na innych polach. Dopóki partner nie robi wokół siebie nieznośnego bałaganu, dba o siebie, jest odpowiedzialny i czujesz się przy nim dobrze, to zapewne jesteś w stanie zaakceptować te drobne dziwactwa. Ty też na pewno masz jakieś swoje, które on dzielnie znosi. 

Zobacz również: Najgorszy typ faceta na świecie. Odbiera kobiecie całą pewność siebie

Polecane wideo

Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie
Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 08.12.2021 12:50
Tendencyjny artykuł. Ktoś kto to popełnił musi mieć bardzo płytkie i ograniczone spojrzenie na mężczyzn.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie