Po czym poznać, że facet jest dla Ciebie zbyt dziecinny?

Czasami masz wrażenie, że dzielą was lata... świetlne.
Po czym poznać, że facet jest dla Ciebie zbyt dziecinny?
Fot. Unsplash (Valerie Elash)
29.11.2020
Wiktoria Sobocińska

Miałaś głęboką nadzieję, że on będzie wcieleniem męskości i zawsze Cię obroni. I że będziesz mogła wtulić się w jego ramiona i poczuć bezpiecznie. Tymczasem coraz częściej okazuje się, że Twój facet jest po prostu niedojrzały. Czasami masz wrażenie, że jesteś jego opiekunką, a nie kochanką.

Zobacz również: Test: Jesteś w związku z mężczyzną czy chłopcem?

Na początku bawiły Cię jego dowcipy i pozytywna beztroska, ale gdy weszliście w dorosłość i planujecie budować wspólne życie, zaczynasz oczekiwać od niego nieco odpowiedzialności.

Po czym poznać, że partner jest dla Ciebie zbyt dziecinny?

Kiedy partner zachowuje się niedojrzale?

#1 Nie sprząta po sobie

Po całym mieszkaniu rozstawione są jego brudne talerze, kubki i papierki, a przy okazji wydaje mu się, że naczynia ze zlewu zmywają się same. Tak, a śmieci wynoszą magiczne krasnoludki. 

#2 Reaguje lekkomyślnie i impulsywnie

Czyli najpierw coś mówi, a dopiero potem myśli. Często pod wpływem emocji sprawia Ci tym przykrość. Nie lubi rozmawiać o problemach, a bez komunikacji w związku jest niestety trudno. 

#3 Jest mamisynkiem

Masz wrażenie, że jego relacje z mamą są trochę ZBYT bliskie? Ona cały czas do niego dzwoni i przywozi mu jedzenie w słoikach, a Ty zastanawiasz się, co tutaj w ogóle robisz. Do niego należy postawienie granicy. Jeśli jest mu tak wygodnie, to jest to po prostu niedojrzałe. 

#4 Boi się poznać Cię z bliskimi

Jeśli po miesiącach spotykania się on nadal boi się zaprosić Cię do swojego domu rodzinnego albo poznać z przyjaciółmi, to chyba nie jest jeszcze gotowy na poważny związek. 

#5 Panikuje na myśl o zaangażowaniu

Nawet żarty o dzieciach czy małżeństwie wywołują u niego strach i panikę. Zupełnie nie ma do tego dystansu. Raczej nie myśli o przyszłości z Tobą.

#6 Myśli wyłącznie o sobie

Związek polega na kompromisach, a miłość to przede wszystkim chęć dobra drugiej osoby. Jeśli on widzi wszędzie tylko czubek własnego nosa (również poza sypialnią), to znaczy, że jest egoistą, który nie dojrzał do poważnej relacji z drugim człowiekiem.

Zobacz również: Czy mój chłopak jest dla mnie za młody?

Polecane wideo

Wszyscy odradzali im związku. Właśnie powiedzieli sobie „tak”
Wszyscy odradzali im związku. Właśnie powiedzieli sobie „tak” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie