O czym rozmawiają faceci? 6 rzeczy na Twój temat, o których on mówi swoim kumplom

Faceci zdradzają na temat swoich dziewczyn różne sekrety. Przekonaj się, o czym najczęściej rozmawiają z kolegami!
O czym rozmawiają faceci? 6 rzeczy na Twój temat, o których on mówi swoim kumplom
Fot. Unsplash (Luke Porter)
25.11.2020

Utarło się, że to kobiety są bardziej skomplikowane od mężczyzn. Jeśli jednak chodzi o  plotkowanie, ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia.

O czym dyskutują mężczyźni, kiedy w ich towarzystwie nie ma kobiet? Czy można spodziewać się, że zajmują się jedynie omawianiem swoich hobby? Wręcz przeciwnie. Żaden temat nie zajmuje ich tak bardzo, jak kobiety. To właśnie w męskim gronie mogą podzielić się spostrzeżeniami na temat partnerki oraz wyznać, co ich boli.

Jakie sekrety na temat partnerek faceci zdradzają swoim kumplom? Możesz być pewna, że poruszyli te oto kwestie…

Zobacz również: LIST: „Mój chłopak dzieli wydatki dokładnie po połowie. Codziennie się ze mną rozlicza”

Porównuje Cię z byłymi

Porównywanie z innymi kobietami to prawdziwy dramat każdej z nas. Zamartwiamy się, że być może jego eks lepiej całowała, gotowała lepsze obiady i miała zgrabniejszą figurę. Mężczyzna nigdy nie powie Ci wprost, że pod pewnym względem jego poprzednia dziewczyna była lepsza niż Ty, bo dobrze wie, że awantura wtedy gwarantowana. Może jednak powspominać ją razem z kumplami… Ale pamiętaj, że porównanie może wypaść na korzyść dla Ciebie.

Opowiada, co sprawiło, że się w Tobie zakochał

Mężczyźni rzadko rozmawiają o uczuciach, ale czasem im się to zdarza. Gdy rozmowa schodzi na poważne tematy, faceci zwierzają się, co wyróżnia ich dziewczyny spośród innych i co sprawiło, że wybrali właśnie je. Płeć przeciwna czasami opisuje nawet moment poznania z wybranką. Kto by ich podejrzewał o taki romantyzm…

męskie rozmowy

Zdradza prawdziwe zamiary wobec Ciebie

Czasami naprawdę trudno jest zweryfikować prawdziwe intencje faceta wobec kobiety. Może być bardzo zakochany i słabo to okazywać albo na odwrót. Wszystko zależy od charakteru i prawdziwych zamiarów. Przy kolegach ten temat nigdy nie jest niewygodny. Faceci chętnie opowiadają swoim kumplom, czy traktują dziewczynę poważnie, czy jest jedynie chwilową przygodą.

Opowiada o Twojej matce

O tak. W tym przypadku może wybuchnąć prawdziwa bomba. Jeżeli facet poznał Twoją rodzicielkę i nie przypadli sobie do gustu, możesz być pewna, że ona będzie jednym z tematów poruszanych przez grupę facetów. Prawdopodobnie będą czynione pewne charakterologiczne porównania Ciebie i Twojej matki… Faceci mogą się zastanawiać na głos, czy nie przejęłaś po niej zbyt wielu cech.

Zdradza Twoje irytujące nawyki

Kto z nas nie ma irytujących nawyków? Może nigdy nie ścielisz łóżka albo nie cierpisz zmywać i brudne naczynia często stoją w zlewie przez kilka dni? Faceci zwracają uwagę na takie rzeczy, chociaż - o ironio - sami przeważnie są bałaganiarzami. Twój facet z pewnością napomknie kumplom, że wolałby, abyś zmieniła niektóre nawyki. To prawda - mężczyźni lubią chwalić się kobietami, ale jak już zaczną narzekać - buzia im się nie zamyka.

Opisuje Twój wygląd

Przy kobietach faceci starają się zachować pozory, ale we własnym towarzystwie ich hamulce znikają. Możesz być pewna, że Twój wygląd zostanie omówiony ze szczególnym uwzględnieniem biustu, pupy, oczu i włosów. Dobrze jest także uświadomić sobie, że określenia padające w męskim gronie są zazwyczaj mało wyszukane… Pocieszające jest jednak, że pod tym względem mężczyźni bardzo się chwalą. Twoje niedoskonałości nie wyjdą na światło dzienne, ale za to wszyscy dowiedzą się, jak doskonałą masz figurę i piękną buzię.

Zobacz również: Faceci marzą o żonie, która pracuje w jednym z tych 15 zawodów

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie