6 najdziwniejszych aplikacji randkowych. Szukasz wegetarianina, milionera, a może kobiety plus size?

Każdy znajdzie coś dla siebie.
6 najdziwniejszych aplikacji randkowych. Szukasz wegetarianina, milionera, a może kobiety plus size?
fot. Unsplash (Quaid Lagan)
23.11.2020
Wiktoria Sobocińska

Świat idzie do przodu w błyskawicznym tempie, a my czasem czujemy, że przestajemy za tym nadążać. Dziś oferta portali randkowych jest skrojona praktycznie pod każdego, więc żeby poznać miłość swojego życia, nie trzeba nawet ruszać się z domu.

Zobacz również: Jak stworzyć idealny profil na Tinderze?

Taka forma "spotkania" z pewnością zwalnia z odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą potencjalna porażka. Popularny Tinder od razu łączy ze sobą tylko tych użytkowników, którzy są zainteresowani sobą nawzajem. Pomaga to dokonać początkowej selekcji i zaoszczędzić sporo czasu.

Najdziwniejsze aplikacje randkowe

Wraz z coraz większymi oczekiwaniami i potrzebami singli, jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne portale randkowe, zrzeszające określone grupy osób ze zbliżonymi zainteresowaniami czy w podobnym wieku. Już na wstępie mamy pewność, że wybieramy profil spośród tych ludzi, z którymi mamy wspólny język. Dzięki temu samotni mogą poczuć się od razu pewniej i bezpieczniej.

Oferta poniższych aplikacji nieco dziwi, ale w sumie - dlaczego nie?

  • Misja razem

Ten chrześcijański portal randkowy jest całkowicie darmowy i dedykowany samotnym singlom.

Bóg prawdopodobnie nie postawi Ci partnera przed oczami i nie powie: „to Twój mąż/Twoja żona”. Taka historia zdarzyła się tylko raz, w raju. (...) Wiele postaci biblijnych znalazło drugą połówkę wykazując się proaktywną postawą. Może Twój Adam właśnie walczy z jakimiś pędami w swoim ogrodzie, a Twoja Ewa zgubiła drogę na polanę?

- czytamy na stronie Misji razem.

  • Lovege

Portal randkowo-społecznościowy dla wegetarian pozwala od razu ustalić, jakie przekonania oraz dietę posiada nasz potencjalny partner. Już na wstępie wiele to ułatwia, gwarantując wspólny temat do rozmowy. Na stronie znajdziemy takie grupy jak Wegepodróżnicy czy Weganie wierzący w Boga.

  • Szukam rolnika

Jeśli nie masz odwagi wysłać zgłoszenia do programu Rolnik szuka żony (o czym więcej pisaliśmy TUTAJ), możesz poszukać partnera, który ma własny ogród i kocha naturę na stworzonym do tego portalu randkowym Szukam rolnika.

  • Konsylium 24

W lekarskim serwisie dyskusyjno-poradniczym zarejestrowało się już ponad 80 tysięcy osób. Poza zagadnieniami związanymi z wykonywaną profesją, istnieje tam również forum dla samotnych medyków. Każdy może zostawić swoje ogłoszenie z krótkim opisem i czekać na odzew...

  • Kruszynka

Aplikacje randkowe mają ten minus, że rzeczywisty wygląd często odbiega od tego na zdjęciach z profilu. W sieci próbujemy zaprezentować się od jak najlepszej strony i przyciągnąć płeć przeciwną, jednak w którymś momencie trzeba pokazać tę prawdziwą wersję siebie. Dotyczy to głównie nadwagi albo twarzy bez makijażu. Aby wesprzeć użytkowników plus size i ułatwić im randkowanie, powstała strona Kruszynka, na której logują się właśnie puszyste panie oraz wielbiciele takich kształtów.

Puszyści również kochają i chcą być kochani

- widnieje motto na portalu dla "większych ludzi".

  • Szukam Milionera

Portal Szukam Milionera powstał z myślą o majętnych mężczyznach, którzy poszukują swojej towarzyszki życia, oraz atrakcyjnych kobietach, czyli tzw. Księżniczkach. Kryteria są jasno określone już na samym początku.

Zaradny i inteligentny, masz min. 1 mln majątku lub minimum 100 tys. dochodu rocznie netto. Stawiasz sobie cele i je realizujesz. Nie masz czasu na gierki i podchody. Wiesz, że zasługujesz na atrakcyjną kobietę, którą będziesz rozpieszczać, i przy której poczujesz, że żyjesz

- charakteryzuje Milionera strona.

Atrakcyjna i inteligentna, wiesz, że zasługujesz na więcej. Nie chcesz dłużej marnować swej szansy. Jak każda prawdziwa kobieta, szukasz mężczyzny zaradnego i opiekuńczego, który doceni twoją wyjątkowość. Męża lub kochanka, przy którym zapomnisz o codziennych troskach

- opisuje Księżniczkę portal Szukam Milionera.

Skusisz się na któreś konto?

Zobacz również: Czy po zerwaniu powinnam założyć aplikację randkową?

Polecane wideo

Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama
Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie