15 tys. zł za testowanie łóżkowych pozycji. Ale jest jeden haczyk...

To oferta tylko dla wybranych. Jakie warunki należy spełnić?
15 tys. zł za testowanie łóżkowych pozycji. Ale jest jeden haczyk...
Fot. Unsplash
15.10.2020

Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje o wyjątkowo dziwnych ofertach pracy. Część z nich właściwie trudno nazwać ofertami pracy, ponieważ tak naprawdę sprowadzają się do przyjemności, na przykład do oglądania filmów i seriali czy zwykłego leżenia w łóżku. Są jednak firmy, które za taką pracę oferują naprawdę wielkie pieniądze. 

Zobacz również: Gdy macie na siebie ochotę, ale nie macie siły... Wtedy z pomocą przychodzi TA pozycja

Jedną z takich firm jest platforma internetowa SexPositions.Online, serwis udzielający porad na temat życia seksualnego. Firma poszukuje trzech par, które mają zostać testerami różnych pozycji rodem z kamasutryOferuje też wynagrodzenie w wysokości 3 tys. funtów, czyli 15 tys. zł. Jeśli ty i twój chłopak już chcieliście wysyłać swoje CV aby zaaplikować na tę (nomen omen) pozycję, musimy was rozczarować - oferta jest skierowana wyłącznie do par po 60. roku życia. 

Testowanie pozycji seksualnych. Oferta tylko dla par po 60-tce

Platforma SexPositions.Online szuka testerów pozycji seksualnych wyłącznie po 60-tce. Pary mają za zadanie dzielić się swoimi recenzjami poszczególnych miłosnych choreografii. Wszystko to z myślą o nowej stronie firmy, przeznaczonej dla “weteranów”. Ma ona zawierać porady łóżkowe specjalnie dla kochanków w wieku dojrzałym. 

Oferta jest skierowana do par o “różnej fizyczności i możliwościach”, aby mieć pewność, że nowa sekcja witryny będzie zawierać możliwie najbardziej wszechstronne i wyczerpujące porady. Testerzy będą mieli sprawdzać się w serii pozycji o “różnym stopniu trudności” przez 2 miesiące. Będą także mieli zapewnioną pewną dowolność jeśli chodzi o wybór pozycji. Wszystko ma się opierać na ich preferencjach.  

Fot. iStock

Ogłoszenie powstało po tym, jak ankieta przeprowadzona na zlecenie platformy wykazała, że 76 proc. badanych powyżej 65. roku życia twierdzi, że seks jest ważną częścią życia, ale aż 54 proc. respondentów już nie czerpie z niego radości. Co więcej, 51 proc. ankietowanych wyznało, że chcieliby spróbować w sypialni czegoś nowego, ale jednocześnie 87 proc. boi się zaryzykować. 

Wiele osób czuje się niekomfortowo na myśl, że osoby w starszym wieku są aktywne seksualnie. Myślę, że to musi się zmienić. To, że kończymy 60 lat nie oznacza, że nagle tracimy pożądanie, aby spędzać z kimś intymne chwile. Postrzeganie tego tematu za tabu sprawiło, że starsze osoby czują się ograniczone przez swój wiek. Nie wiedzą, dokąd się zwrócić po inspirację albo informacje na temat tego, jak wciąż cieszyć się seksem. Mamy nadzieję, że dzięki temu badaniu więcej osób po 60. roku życia będzie aktywnych seksualnie i że będą cieszyć się seksem. A te osoby, które już się nim cieszą będą mogły zdobyć pewność siebie by spróbować nowych rzeczy  

- mówił w komunikacie prasowym założyciel platformy SexPositions.Online. 

Co sądzicie o takiej ofercie skierowanej do osób po 60. roku życia? 

Zobacz również: 6 pozycji, których faceci chcieliby spróbować, ale boją się do tego przyznać

Polecane wideo

Jej ciało zachwyciło 2 miliony ludzi. Tak wygląda figura „fit plus size”
Jej ciało zachwyciło 2 miliony ludzi. Tak wygląda figura „fit plus size” - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 15.10.2020 17:21
Fuu, masakra, seks w tym wieku jest trochę niesmaczny... To już nie jest wiek dojrzały, to jest po prostu starość...
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie