Co robią mężczyźni, kiedy myślą, że nie patrzymy?

My widzimy jednak wszystko, drodzy panowie!
Co robią mężczyźni, kiedy myślą, że nie patrzymy?
Fot. Unsplash
25.09.2020

Chociaż w towarzystwie każdy stara się zrobić jak najlepsze wrażenie, zacisze mieszkania zachęca, aby pozbyć się tej maski, odetchnąć i wreszcie pobyć trochę sobą. Co to oznacza w przypadku kobiet? Brak makijażu, wyciągnięte ciuchy czy spędzanie wolnego wieczoru na oglądaniu Netflixa (chociaż publicznie deklarujesz, że w wolnym czasie czytasz ambitne książki).

A jak przedstawia się sytuacja panów? Jakie sekrety mają przed nami? Serwis cosmopolitan.com zebrał listę ich wstydliwych tajemnic. Teraz będziesz wiedziała, czym może zajmować się ukochany, kiedy nie patrzysz.

Polecamy także: 12 sygnałów, że on traktuje Cię przedmiotowo

Co robią mężczyźni, gdy nikt na nich nie patrzy?

Kontrolowanie fryzury

Niektórzy mężczyźni są bardzo przejęci swoim wyglądem i chociaż próbują zrobić wrażenie, jakby nie poświęcali wyglądowi zbyt wiele czasu, jest to zmyłka. Gdy nikogo nie ma w pobliżu, stają przed lustrem, poprawiają włosy, przygładzają brody i uważnie przyglądają się swojej cerze. W towarzystwie na powrót stają się twardzielami, których nie interesują podobne sprawy.

Dobieranie się do Ciebie

Ty możesz być pochłonięta oglądaniem serialu, a on udaje, że jego też interesują miłosne perypetie. Prawda jest taka, że w bardziej realnym znaczeniu. Wygląda to mniej więcej następująco: Ty płaczesz, a on nagle niezauważalnie obejmuje Cię ramieniem, potem zaczyna głaskać udo i pocieszać jeszcze bardziej i bardziej…

Sprawdzanie powiadomień na telefonie

Mężczyźni są jak mali chłopcy i często przesyłają sobie nawzajem śmieszne linki, zdjęcia albo sprośne dowcipy. Telefon czasami może wpaść w ręce drugiej osoby, zupełnie przypadkiem. Nie każdy zrozumie, dlaczego na ekranie nagle wyświetli mu się bohater kreskówki albo zdjęcie skacowanych mężczyzn, którzy wyglądają jakby postradali zmysły. Nawet kochająca partnerka może nie dostrzec sensu w podobnych ekscesach. Dlatego faceci co jakiś czas kontrolują sytuację i nie chcą, żeby ich dziewczyny to dostrzegły. Tym bardziej, że wielu kobietom może nasunąć się myśl, że ten jedyny pisze z inną.

Jedzenie bez zachowania zasad etykiety

To zdarza im się, kiedy kobiety nie patrzą. W męskim gronie pozwalają sobie na wszystko. Mało która dziewczyna uwierzyłaby, że jej kulturalny facet potrafi zamienić się w wygłodniałą bestię jedzącą wszystko rękami, wycierającą usta rękawem i głośno bekającą na sam koniec. Wszystko najczęściej dzieje się podczas męskiego seansu telewizyjnego. Wtedy nogi lądują na stoliku, puste butelki po piwie walają się po podłodze i wszystkie chwyty stają się dozwolone. Ale przyznajmy wprost drogie panie: nam również się to zdarza i nic w tym złego!

Źródło: www.cosmopolitan.com

Polecane wideo

W sondzie na największego przystojniaka z „Top Model” ten chłopak okazał się bezkonkurencyjny
W sondzie na największego przystojniaka z „Top Model” ten chłopak okazał się bezkonkurencyjny - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.09.2020 03:53
Drapią się po jajach, grzebią w odbycie, w nosie, zjadają kozy, masturbują się. Coś pominęłam??
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie