10 rozczulających rzeczy, które facet będzie chciał przed Tobą ukryć

Pokochasz go jeszcze bardziej, kiedy prawda wyjdzie na jaw.
10 rozczulających rzeczy, które facet będzie chciał przed Tobą ukryć
fot. Unsplash
07.08.2020

Stereotypowy facet jest silny, przebojowy, czasami trochę lekkomyślny, a na pewno gruboskórny. Dla niego nie ma tematów tabu i jeśli w związku zapada niezręczna cisza, to raczej nie z jego winy. Trudno go speszyć, jest bezpretensjonalny i zawsze mówi prosto z mostu. Przynajmniej do momentu, kiedy naprawdę zaczyna mu na tobie zależeć.

Zobacz również: Faceci wiedzą, ilu miałaś partnerów. Sprawdzają to w podstępny sposób

Wtedy zazwyczaj traci swoją pewność siebie i pojawia się poczucie wstydu. Chce być postrzegany jako 100-procentowy mężczyzna, a przyznanie się do słabości przyniesie jego zdaniem odwrotny skutek. Jeszcze bardziej się zamyka i ma coraz więcej tajemnic. Jakich?

Dowiadujemy się tego ze szczerego wyznania opublikowanego na łamach serwisu „Your Tango”. Jego autorem jest właśnie facet.

rozmowa

Co ukrywają mężczyźni?

#1 Ma kompleksy na punkcie wyglądu

Nawet jeśli nie ma ku temu racjonalnych przesłanek i sprawia wrażenie pewnego siebie. Faceci także porównują się z innymi. Chcą być wyżsi, lepiej zbudowani, mieć gęstsze włosy, mniejszy brzuch…

#2 Nie ma z kim szczerze porozmawiać

Autor przekonuje, że męska przyjaźń rządzi się trochę innymi prawami. Z kolegą można miło spędzić czas i pośmiać się, ale otwarta rozmowa o problemach to rzadkość.

#3 Lubi „dziewczyńskie” rzeczy

Chłopakom też zdarza się oglądać seriale dla nastolatek albo słuchać popowych piosenek. Lubią shopping, gotowanie, słodkie pieski. Ale z różnych powodów raczej się do tego nie przyznają.

#4 Uwielbia komplementy, ale rzadko je słyszy

Chyba, że z ust mamy, ale to jednak coś innego. W męskim gronie raczej nie może liczyć na słowa uznania, a docenienie ze strony kobiety od razu uznawane jest za flirt.

#5 W łóżku traci pewność siebie

Może zgrywać macho, ale tak naprawdę nadal się uczy. Nie tylko tego, jak zadowolić partnerkę. Wciąż zastanawia się, czy jest wystarczająco męski i porównuje się z twoimi byłymi.

Zobacz również: 10 rzeczy, które powinniście zrobić po 3 miesiącach związku

 

#6 Czasami robi obrzydliwe rzeczy

Redaktor portalu przyznaje się m.in. do tego, że czasami oddaje mocz do zlewu, kiedy łazienka jest zajęta lub zbyt daleko.

#7 Rozczula się na widok dzieci

Przez niektórych uważane jest to za niemęskie, bo facet powinien być nieczułym twardzielem. W rzeczywistości jemu też zdarza się płakać ze wzruszenia lub śmiechu na widok najmłodszych.

#8 Nie zwraca uwagi na twoje włosy

Po wizycie u fryzjera lepiej nie pytaj go, czy wyglądasz lepiej. Jeśli nie skróciłaś włosów z 30 do 2 cm, a koloryzacja ograniczyła się do kilku refleksów - prawdopodobnie tego nie zauważy.

#9 Ma niski próg bólu

Zaciska zęby, żeby tego nie pokazać, ale on też cierpi. Czasami z naprawdę błahego powodu. Znowu zamknął się w łazience i długo nie wychodzi? Niewykluczone, że musi sobie popłakać.

#10 Żyje w ciągłym strachu

Na pierwszy rzut oka wydaje się wyluzowany, a czasami wręcz lekkomyślny. W głębi serca to jednak wrażliwy człowiek, który obawia się przyszłości lub oceny innych.

Zobacz również: Imiona najlepszych mężów. Ich właścicielom warto powiedzieć „tak”

Polecane wideo

Statystycznie najprzystojniejszy facet na świecie. To zasługa proporcji
Statystycznie najprzystojniejszy facet na świecie. To zasługa proporcji - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 3) 07.08.2020 18:47
Punkt 6 wywołuje we mnie obrzydzenie, nie rozczulenie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.08.2020 06:50
Albo ja jestem dziwna, albo nie wiem ale dla mnie to na ogóle nie jest rozczulajace, tylko wymaga przepracowaniu w głowie tych problemów?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie