Temperamentne imiona. Z ich właścicielami nie sposób się nudzić

Tworzą najlepsze związki.
Temperamentne imiona. Z ich właścicielami nie sposób się nudzić
fot. Unsplash
27.07.2020

Wymieniając cechy wymarzonego partnera najczęściej wspominamy o tym, że powinien być uczuciowy, zabawny, godny zaufania, wierny, pracowity i można tak jeszcze długo wymieniać. Poszukujemy ideału, który nie może nas także zanudzać. Chyba nareszcie wiemy, jak najłatwiej go znaleźć.

Zobacz również: Imiona pożądanych kobiet. Faceci nie potrafią im się oprzeć

Kieruj się imieniem - sugeruje dziennikbaltycki.pl i wymienia kilka tych najlepiej rokujących. Ich właścicielami mają być najbardziej temperamentne osoby, które są wręcz stworzone do związku. Z jednej strony wydają się dość niepozorne, ale czasami potrafią pokazać swój prawdziwy charakter.

Jeśli zaskakują drugą połowę, to zazwyczaj bardzo pozytywnie. Życie z nimi jest po prostu ekscytujące.

zakochana para

Co oznacza imię?

Aleksandra

Faceci się w niej zakochują, nawet jeśli nie do końca odpowiada im jej wygląd. Uwodzi silną osobowością, zdecydowaniem i fantazją.

Bartłomiej

Dla miłości zrobi niemal wszystko i nigdy nie pozwala, by jego partnerka osiadła na laurach. Jest dla niej wsparciem oraz motywacją.

Edyta

Z wyglądu grzeczna dziewczynka, a tak naprawdę - ostra zawodniczka. Nie da sobie w kaszę dmuchać, dlatego często dominuje w związku.

Grzegorz

Bywa obcesowy i nie zwraca uwagi na konwenanse. Mimo to pociąga większość kobiet, które chcą mieć przy sobie silnego faceta.

Malwina

Wszyscy chcą ją mieć, a może tylko jeden. Wyjątkowo rozchwytywana, ale przy okazji także wierna i oddana partnerka.

Jakub

Król życia. Nie szczędzi pieniędzy na wykwintne jedzenie, podróże i dobra materialne. Brzydzi się rutyną, dlatego relacja z nim jest ekscytująca.

Zobacz również: Imiona najlepszych mężów. Ich właścicielom warto powiedzieć „tak”

zakochana para

Martyna

Ma w sobie coś z kierowniczki, która wszystko musi mieć pod kontrolą. Uwodzi zaradnością i konsekwencją, bo nikt nie poprowadzi domu tak, jak ona.

Mikołaj

Powiedzenie „cicha woda brzegi rwie” jest właśnie o nim. Za dnia potulny chłopiec, a nocami żarłoczny tygrys. Połączenie idealne.

Natalia

Nigdy nie angażuje się za mocno, ale to nie oznacza, że nie potrafi kochać. Nie zamierza być jednak zbyt uległa i tym punktuje w męskich oczach.

Piotr

Żywioł, który trudno opanować. Niczego nie planuje i we wszystkim się gubi. Na tym polega jego urok, bo wiele kobiet uważa go przez to za wyjątkowego słodziaka.

Paulina

Bywa nieco roztrzepana. Przy tym jedynym osiąga jednak wewnętrzny spokój, choć nadal potrafi zaszaleć. Zawsze będzie w niej coś z małej dziewczynki.

Zobacz również: Imiona trudnych żon. Po ślubie pokazują swoją prawdziwą twarz

Polecane wideo

Polskie imiona, które bawią obcokrajowców. Nie kryją zdziwienia, kiedy je słyszą
Polskie imiona, które bawią obcokrajowców. Nie kryją zdziwienia, kiedy je słyszą - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Paweł (Ocena: 5) 10.08.2020 23:02
jestem Piotr, zgadzam się
odpowiedz

Polecane dla Ciebie