Kobiety wyznały, ile mierzy idealne przyrodzenie. Ta długość zapewnia najlepsze doznania

Właśnie taki rozmiar daje im największą satysfakcję.
Kobiety wyznały, ile mierzy idealne przyrodzenie. Ta długość zapewnia najlepsze doznania
Fot. Unsplash
06.07.2020

Gdyby zapytać mężczyzn jakie są ich największe kompleksy albo w związku z jakim aspektem swojego wyglądu czują się najmniej pewnie, zapewne jedna odpowiedź powtarzałaby się zdecydowanie częściej niż inne. Faceci są bardzo przewrażliwieni na punkcie swojego przyrodzenia. W większości przypadków martwią się tym, że nie jest zbyt imponujące i obawiają się, że narazi ich to na śmieszność i przykre komentarze ze strony partnerek.   

Zobacz również: Urodził się z mikropenisem, ale wcale nie narzeka. „W łóżku jestem jak Jedi!”

Jak to jednak zostało powiedziane już wiele razy, długość to nie jedyny element, który ma znaczenie jeśli chodzi o przyrodzenie idealne. Równie ważny jest również obwód, czyli grubość członka, technika, a przede wszystkim zaangażowanie i komunikacja w łóżku. To właśnie kombinacja tych wszystkich elementów jest w stanie zapewnić naprawdę niezapomniane doznania. 

A skoro o doznaniach mowa - właśnie ich dotyczyła ostatnia ankieta, która miała odpowiedzieć na pytanie o idealnego męskiego członka. Aplikacja Big One (serwis randkowy dedykowany mężczyznom hojnie obdarzonym przez naturę) przeprowadziła badanie na grupie prawie 5 tys. kobiet. Miały one stwierdzić jaka długość męskiego przyrodzenia zapewnia im najlepszy orgazm. 

Rozmiar członka a kobiecy orgazm 

Największa grupa kobiet, bo aż 44 proc. odpowiedziało, że penis, który zapewnia im najwięcej rozkoszy mierzy sobie ok. 20 cm. Nieco mniej, bo 42 proc. ankietowanych jest zdania, że przyrodzenie idealne pod kątem łóżkowych wrażeń wynosi nieco ponad 25 cm.  

Fot. bigone.dating

Wyniki badania potwierdzają, że większy nie zawsze znaczy lepszy. Taki sam odsetek kobiet, bo po 30 proc. odpowiedziało, że najlepszy orgazm zapewnia im penis albo o długości 28 cm, albo 10 cm. A to przecież spora różnica. 

Warto dodać, że średnia długość męskiego przyrodzenia we wzwodzie wynosi ok. 14,5 cm (5,7 cali). Z infografiki przygotowanej przez aplikację Big One wynika jednak, że zaledwie ok. 30 proc. kobiet jest w stanie osiągnąć satysfakcję dzięki takiej długości. Tymczasem wielu mężczyzn wychodzi z założenia, że powinni doprowadzić partnerkę do orgazmu przede wszystkim poprzez penetrację.

Może więc warto wyprowadzić ich z błędu? 

Zobacz również: Kobiety wyznały, jakie męskie przyrodzenie odpowiada im najbardziej. Panowie będą zaskoczeni

Polecane wideo

Michele Morrone będzie miał konkurencję. Zobacz, kto zagra w „Dziewczynach z Dubaju”!
Michele Morrone będzie miał konkurencję. Zobacz, kto zagra w „Dziewczynach z Dubaju”! - zdjęcie 1
Komentarze (42)
Ocena: 5 / 5
Anei (Ocena: 5) 28.08.2020 02:42
Dla mnie idealne jest te, które kupiłam sobie sama w sklepie intymnym, chodzi o Deep Fantasy, gadżet z ruchomą główką. Świetna sprawa:P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2020 19:21
Miałam kiedyś faceta z dużym przyrodzeniem (na oko ok.20cm) i seks był tragiczny, nie dość, że nie starał się za bardzo, to jeszcze sprawiał mi dyskomfort, bo stukał o szyjkę macicy. Aktualnie mam takiego z przeciętnym penisem i jest idealny w łóżku. Jestem po 2 porodach i podejrzewam, że w dalszym ciągu taki 20 cm penis prędzej zrobiłby mi krzywdę niż sprawił przyjemność. Jak dla mnie najważniejsza jest technika i byleby nie był za wielki.
zobacz odpowiedzi (1)
Prawdziwy facet (Ocena: 5) 06.07.2020 17:14
Nie skromnie przyznam, że moje przyrodzenie ma około 30 cm i z taką pytą nie ukrywam przebieram w kobietach jak wylęgarniach, dodam też że jestem bardzo przystojny. Seks ze mną jest niesamowity, cóż po prostu mężczyźni słabiej wyposażeni mają na starcie przerąbane, nie wszystkim matka natura dała po równo.
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 06.07.2020 16:44
Mam dla was radę jak penis jest za mały to włóżcie go sobie do oka demona.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2020 15:20
moj facet ma 30cm i tylko z nim jestem w stanie czuc prawdziwa przyjemnosc
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie