Typy kobiet, o których faceci marzą najbardziej, a one... i tak są same

Jesteś którymś z nich? To dlatego nie masz faceta...
Typy kobiet, o których faceci marzą najbardziej, a one... i tak są same
Fot. pexels
04.07.2020

Mężczyźni kochają wszystkie kobiety. Porusza ich damska odmienność, zarówno fizyczna, jak i osobowościowa. Kobieta jest zjawiskiem, które fascynuje mężczyzn. Faceci pragną je odkrywać. Jest kilka typów, o których marzą najbardziej. Każdy mężczyzna ma swój ulubiony i nie chodzi o kolor włosów czy rozmiar miseczki stanika, chociaż obok tych walorów również nie przejdzie obojętnie.

 6 cech fizycznych, którym faceci nie potrafią się oprzeć (udowodnione NAUKOWO)

Mimo to faceci nie próbują urzeczywistnić swojego marzenia. Boginie, które tak bardzo działają na ich wyobraźnię, często stwarzają przeszkody nie do pokonania. Faceci boją się je przekroczyć z wielu powodów. Zastanawiasz się, dlaczego jesteś sama? Być może odpowiedź kryje się w tym, że jesteś jednym z najbardziej pociągających mężczyzn typów. Przekonaj się, które kręcą ich najbardziej i dlaczego takie kobiety nadal są same…

O jakich kobietach mężczyźni marzą najbardziej?

Niepoprawna egoistka

Faceci są zafascynowani kobietami, które uwielbiają sprawiać sobie przyjemność i myślą tylko o sobie. Co w tym pociągającego? To ona wybiera sposób, w jaki ma żyć, dba o siebie i decyduje o wszystkim, co jej dotyczy. Niepoprawna egoistka ma swoje zdanie i nie zgadza się na bylejakość w życiu. Niektórzy faceci są przyzwyczajeni, że partnerki im nadskakują, więc ekscytuje ich ta odmienność. Po bliższym poznaniu obawiają się jednak, że mogą nie udźwignąć takiej presji, zwłaszcza od strony finansowej.

idealna partnerka

Fot. Unsplash.com

Uwodzicielska mamuśka

Na niektórych mężczyzn nic nie działa bardziej niż rozkazujący głos pewnej siebie mamuśki. Duży wpływ ma na to wzór matki, jaki wynoszą z domu. Dlatego często szukają kobiet przypominających pod pewnym względem ich rodzicielki. Tym bardziej, że faceci są czasami jak małe dzieci. Prawie każdy ma jakąś pasję typu wędkowanie czy kolekcjonowanie modeli samochodów. Samo wspomnienie o hobby sprawia, że zaczynają się zachowywać jak dzieci. Facetów pociągają mamuśki, ale trochę się ich boją, jak to w przypadku dzieci bywa…

 Polacy czy obcokrajowcy - z kim wolisz się związać?

Bogini sypialni

Igraszki od rana do wieczora? Niektórym mężczyznom kręci się z wrażenia na samą myśl. Wreszcie poznali kobietę, która nie będzie robiła żadnych wymówek i spełni wszystkie szalone fantazje. Po jakimś czasie pojawia się jednak refleksja, że nie zdołają sprostać wymaganiom takiej kochanki, a zabawy w sypialni od rana do wieczora przekraczają ich fizyczne możliwości.

idealna partnerkaFot. Unsplash.com

Niewinna nimfetka

Niewinne spojrzenie, niepewny krok i brak wyrachowania działają na facetów jak najlepszy afrodyzjak. Niektórzy bardzo pragną stać się nauczycielem dla takiej nimfetki. Poza tym kręci ich myśl, że zdobędą kobietę, której żadnemu mężczyźnie nie udało się jeszcze uwieść. Faceci mają instynkt łowcy we krwi i lubią podbijać nowe tereny. Nigdy jednak nie wiadomo, jak taka chodząca niewinność zachowa się po swoim pierwszym razie. Istnieje ryzyko, że się zakocha, a dla wielu facetów byłoby to bardzo niewygodne.

Kobieta - wieczne dziecko

Są kobiety, które nigdy nie dorastają. Wszystkiemu się dziwią i wszystko je zachwyca. Ponieważ wielu mężczyzn jest przyzwyczajonych do wiecznie skrzywionych i marudzących partnerek, dziecięca postawa jest dla nich jak powiew świeżego powietrza. Tendencję do wybierania dziecinnych i niepoważnych kobiet mają zwłaszcza mężczyźni na wysokich stanowiskach. Taka kobieta pozwala im się odprężyć i zapomnieć o problemach, ale na dłuższą metę może stać się męcząca. Dlatego kobiety-dzieci często bywają samotne.

idealna partnerka

Fot. Unsplash.com

Kobieta-ideał

Piękna, inteligentna, z pasjami, pewna siebie i zaradna – to prawdziwy ideał kobiety dla wielu facetów. Ideały budzą szacunek, pożądanie, ale także strach, dlatego ten typ kobiety nie cieszy się dużym powodzeniem u płci przeciwnej. Faceci podchodzą do niej tylko w swojej wyobraźni, bo boją się, że staną się przy niej słabi i stracą swoje poczucie wartości. Zbyt wysoka postawiona poprzeczka sprawia, że rezygnują.

Zosia Samosia

Są faceci, których fascynuje widok kobiety zmieniającej oponę, wymieniającej zawór w łazience czy przybijającej gwoźdź. Jest w tym coś seksownego, zwłaszcza jeśli kobieta jest atrakcyjna. Faceci lubią zaradność, ale nie taką, która wpędza ich w kompleksy. Mężczyźni uwielbiają, kiedy kobieta prosi ich czasami o pomoc, w innym przypadku czują się zbędni. Ich poczucie własnej wartości zaczyna bardzo szybko spadać. To powoduje, że trzymają się z daleka od takich kobiet.

 Co faceci chcieliby wiedzieć o naszym makijażu, ale boją się zapytać?

Polecane wideo

Horoskop na LIPIEC dla 12 znaków zodiaku
Horoskop na LIPIEC dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 4.25 / 5
gość (Ocena: 5) 23.07.2020 10:36
https://pompejanska.rosemaria.pl/category/swiadectwa-nowenna-pompejanska/
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.07.2020 18:30
jesli takie sa kobiety to ja niechce takiej baby
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.07.2020 10:30
Jestem kobietą ideałem i nigdy nie miałam chłopaka...
zobacz odpowiedzi (1)
Prawdziwy facet (Ocena: 5) 04.07.2020 14:53
Brakuje typu kobiety menelki/lumpiary. One też są samotne a niejeden mężczyzna fantazjuje o związku z wiecznie pianą i chętna Karyna, aczkolwiek na dłuższą metę związek z alkoholiczka może okazać się problematyczny.
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 04.07.2020 02:04
Z każdego typu coś mam. No i jestem sama.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie