Te znaki mówią same za siebie – on Ci się nie oświadczy. Nie masz co czekać na pierścionek

Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej.
Te znaki mówią same za siebie – on Ci się nie oświadczy. Nie masz co czekać na pierścionek
Fot. Unsplash (Jordan Sanchez)
25.06.2020

"Czy on w ogóle planuje mi się oświadczyć?" - takie pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zwłaszcza te, które są w długoletnich związkach. Wyczekują dnia, w którym ukochany uklęknie na jedno kolano, otworzy puzderko z pierścionkiem i wypowie te magiczne słowa: "Czy zostaniesz moją żoną?". 

Zobacz również: Te subtelne gesty nie pozostawiają złudzeń - Twój facet zamierza Ci się oświadczyć!

Podobno istnieją pewne konkretne znaki, na podstawie których da się stwierdzić, że ten moment nastąpi już bardzo niedługo. Ale musimy cię zmartwić - są też bardzo wyraźne znaki, które mówią jasno – ten facet nie zamierza poprosić cię o rękę. Ani teraz, ani nigdy. Po czym rozpoznać, że twój mężczyzna ci się nie oświadczy i że nie masz co czekać na pierścionek? 

Oznaki, że on ci się nie oświadczy

Fot. Unsplash.com

Oznaki, że on ci się nie oświadczy 

Nie snuje planów na przyszłość 

Jeśli dwie osoby kochają się i nie wyobrażają sobie życia bez siebie to naturalne, że z czasem zaczynają fantazjować o wspólnej przyszłości - o jednym domu, który będą dzielić, małżeństwie (jeśli zależy nam na zalegalizowaniu związku), być może także dzieciach. Z czasem fantazje przeradzają się w konkretne, szczere rozmowy na te tematy, a rozmowy – w snucie konkretnych planów. Jeżeli jednak twój partner nigdy nie wychodzi z takimi tematami albo ignoruje sytuacje, gdy to ty próbujesz je poruszyć to jasne, że on nie widzi się w roli twojego męża. 

Gdy pokazujesz mu pierścionki, zmienia temat 

W idealnym świecie każdy mężczyzna doskonale wie, jaki pierścionek podarować swojej wybrance podczas oświadczyn. Jednak w rzeczywistości wcale nie jest to takie proste, a partnerowi trzeba trochę pomóc. Dlatego nie ma nic złego w tym, żeby przechodząc obok sklepu jubilerskiego zatrzymać się przy witrynie i skomentować biżuterię na wystawie. Gorzej, jeśli twój mężczyzna zupełnie zignoruje twoje słowa i natychmiast zmieni temat. To jasny sygnał, że ani myśli o zaręczynach. 

Ciągle powtarza, że nie zamierza brać ślubu 

To pułapka, w którą wpada wiele kobiet. Mimo że ich partnerzy od początku związku mówią, że nie widzą się w roli męża i ojca, one sądzą, że z czasem uda im się zmienić ich zdanie. Owszem, zdarza się, że niektórzy mężczyźni po pewnym czasie dochodzą do wniosku, że jednak pragną się oświadczyć i zalegalizować związek, ale inni nigdy się na to nie zdecydują - tak, jak mówili o tym od samego początku. 

Ani razu nie poruszył tego tematu 

Nie wszystkie pary muszą brać ślub - i nie ma w tym nic złego. Jednak ważne jest, aby partnerzy mieli takie samo zdanie na ten temat. Gorzej jest w sytuacji, jeśli tobie już wielokrotnie zdarzyło się napomknąć o tym, że za tyle i tyle lat widziałabyś się na ślubnym kobiercu, a twój mężczyzna nie zareagował na to w żaden sposób i nigdy nie poruszył tematu ślubu. Jeśli jesteście razem już dobrych parę lat, a on nigdy nie wspomniał o małżeństwie raczej nie masz co liczyć na to, że to nagle się zmieni. 

Nie uznaje oświadczyn ze strony kobiety 

Zdecydowana większość kobiet marzy o tym, żeby to ich mężczyzna poprosił je o rękę. Są jednak i takie, które biorą sprawy w swoje ręce. Jeżeli twój facet zawsze wyśmiewał takie oświadczyny, a sam już od lat zwleka z poruszeniem tematu małżeństwa, nie wróży to nic dobrego. Istnieje duże ryzyko, że gdybyś to ty poprosiła go o rękę, odmówiłby.  

Denerwuje się, gdy ktoś pyta go o ten temat 

Jeśli ty i twój partner jesteście razem już od wielu lat, prawdopodobne nie jesteś jedyną osobą, która zastanawia się nad tym, czy on zamierza się oświadczyć. To samo pytanie z pewnością zadają sobie wasi bliscy, zwłaszcza rodzice, którzy chętnie zobaczyli was na ślubnym kobiercu. Jeżeli na każde takie pytanie on reaguje niechęcią albo złością jest jasne, że ten temat jest dla niego bardzo drażliwy i prawdopodobnie nie chce angażować się w ten sposób. 

Zobacz również: Dlaczego on jeszcze się nie oświadczył? Mężczyźni wyznali, co najczęściej powstrzymuje ich przed zakupem pierścionka

Polecane wideo

Zrobił ukochanej 22 zdjęcia z pierścionkiem, zanim poprosił ją o rękę
Zrobił ukochanej 22 zdjęcia z pierścionkiem, zanim poprosił ją o rękę - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.06.2020 14:53
I znowu artykuł, żeby nakręcić te wszystkie tempe dzidy i żeby się w komentarzach pozagryzaly
odpowiedz

Polecane dla Ciebie