9 kobiecych zachowań, które doprowadzają facetów do obłędu

Nic bardziej ich nie denerwuje.
9 kobiecych zachowań, które doprowadzają facetów do obłędu
Fot. Unsplash
03.06.2020

Często słyszymy, że jeśli coś nam w kimś przeszkadza, to wcale nie jest jego wina, ale wyłącznie nasz problem. Nie mamy prawa oczekiwać, że ktoś zacznie zachowywać się zupełnie inaczej, bo właśnie tego sobie życzymy. To prawda, jednak należy liczyć się z konsekwencjami - ostrzega askmen.com.

Zobacz również: 10 sygnałów, które świadczą o tym, że spotkałaś ideał. Nie pozwól mu odejść

Portal zasięgnął opinii mężczyzn, którzy bez wahania wskazali, co najbardziej irytuje ich w przedstawicielkach płci przeciwnej. Podobno wcale nie po to, żeby nas krytykować, ale jedynie uzmysłowić problem.

Wyłącznie od nas zależy, czy weźmiemy to sobie do serca i postanowimy wprowadzić zmiany w swoje życie.

szykowanie się

Co denerwuje chłopaków w dziewczynach?

#1 Zbyt długo szykujesz się do wyjścia

Z jednej strony faceci mają wobec nas konkretne wymagania, ale z drugiej - oczekują, że wszystko zrobi się samo. Twój partner jest już dawno gotowy, a ty nie wybrałaś jeszcze odpowiedniej kreacji, narzekasz na źle układające się włosy i od godziny dopieszczasz swój makijaż. Ich zdaniem można to zrobić szybciej.

#2 Ciągle chcesz się przytulać

Zwłaszcza po miłosnych igraszkach w sypialni, co jest całkiem urocze, ale według niektórych mężczyzn - także strasznie męczące. Twój partner najchętniej odwróciłby się plecami i po prostu zasnął. Nie dlatego, że ma cię w głębokim poważaniu i nie potrafi okazywać szacunku. Potrzebuje jednak chwili, żeby się zregenerować.

#3 Nie umiesz przyjmować komplementów

On zachwyca się twoją urodą, a ty odpowiadasz coś w stylu „daj spokój” czy „nie przesadzaj”? Według nich to wcale nie przejaw skromności, ale zupełnie niezrozumiałych kompleksów. Jeśli coś wzbudza ich zachwyt, to po prostu o tym mówią i tak chcą zostać zrozumiani. Nie wynika to wcale z litości.

Zobacz również: 9 niepokojących sygnałów, że on właśnie się w Tobie odkochuje

smutek

#4 Bywasz nadwrażliwa

Niektórzy panowie postrzegają nas jako istoty bardzo emocjonalne, co zazwyczaj jest zgodne z prawdą. Problem w tym, że oni podchodzą do życia w trochę inny sposób i nie zawsze potrafią zrozumieć nasze rozterki. Płakanie bez powodu albo atak szału pod byle pretekstem to ich zdaniem już za wiele.

#5 Zawsze znajdziesz powód do narzekań

Rozmówcy portalu „Ask Men” twierdzą, że jesteśmy negatywnie nastawione prawie do wszystkiego. Wciąż szukamy dziury w całym, bo chcemy wzbudzić w nich współczucie. Najbardziej krytykujemy siebie i według nich robimy to całkowicie bezpodstawnie. Gdybyśmy były takie straszne, to żaden by na nas nie spojrzał.

#6 Zadajesz podchwytliwe pytania

Do absolutnej klasyki zaliczają pytanie „czy wyglądam w tym grubo?”. To sytuacja bez wyjścia, bo nie istnieje poprawna odpowiedź. Mężczyzna, który potwierdzi twoje obawy będzie musiał się szybko ewakuować. Jeśli zaprzeczy - ty i tak najprawdopodobniej stwierdzisz, że ukrywa przed tobą prawdę.

przyjaciółki

#7 Chcesz być częścią jego rodziny

Teoretycznie nic w tym złego, ale wszystko w swoim czasie. Panowie nie lubią sytuacji, gdy oczekujesz tego na samym początku znajomości. Przedstawienie partnerki rodzicom to jasna deklaracja, na którą twój partner być może nie jest jeszcze gotowy. W tym przypadku warto zachować cierpliwość.

#8 Wszystko robisz z koleżankami

On też najprawdopodobniej ma kilku zaufanych kumpli, za którymi skoczyłby w ogień. Różnica polega jednak na tym, że potrafi funkcjonować także bez nich. Cytowani faceci narzekają na nasze ciągłe telefony do przyjaciółek, a nawet wspólne chodzenie do toalety w czasie imprez.

#9 Chcesz wiedzieć, co myśli

Ciągle pytasz go o emocje. Chcesz poznać jego opinię na każdy temat. Oczekujesz deklaracji. Nie jesteśmy w tym najlepsi - wyznają panowie. Wielu z nich ma problem z otwartym mówieniem o uczuciach, dlatego lepiej nie ciągnij partnera za język.

Zobacz również: 15 sygnałów, że naprawdę mu się podobasz. Inaczej by tego nie robił

Polecane wideo

Twój znak zodiaku wpływa na to, jakie błędy popełniasz w związku. Co sprawia, że rujnujesz swoją relację?
Twój znak zodiaku wpływa na to, jakie błędy popełniasz w związku. Co sprawia, że rujnujesz swoją relację? - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.06.2020 19:37
https://zrzutka.pl/txdsg4?utm_medium=social (przepraszam za spam)
odpowiedz
Trzydziestoletni singiel (Ocena: 5) 03.06.2020 09:08
O dziwo prawdziwe... bzdetolocie, postaraliście się. :D
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.06.2020 08:49
Dziwię się, że to pisze ale... fajny artykuł i się z nim zgadzam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie