Największe powodzenie na Tinderze mają kobiety, które potrafią ugotować... (Nie uwierzysz!)

I co powinien potrafić w kuchni facet, żeby w aplikacji randkowej wzrosło zainteresowanie jego osobą?
Największe powodzenie na Tinderze mają kobiety, które potrafią ugotować... (Nie uwierzysz!)
Fot. Unsplash
09.05.2020

W ciągu ostatniego miesiąca liczba wyszukiwań w Google na hasło „dobry profil na Tinderze” wzrosła o 110%. Korzystając z tej okazji, serwis Jackandbeyond.com przeprowadził badanie, które pomogło ustalić bardzo ciekawą kwestię, a mianowicie jakie są „seksowne umiejętności kulinarne”, które pomagają przyciągnąć innych użytkowników Tindera. Eksperyment został przeprowadzony dla konta męskiego i żeńskiego, dzięki czemu uwydatniły się w tej kwestii zaskakujące różnice.

Wyniki eksperymentu

Jeśli chodzi o najbardziej pożądane umiejętności kulinarne mężczyzn, idealna filiżanka herbaty jest tym, czego pragną kobiety. To nie żart. Mężczyzna, który umie zaparzyć doskonały napój, otrzymał aż 145 dopasowań na Tinderze.

Hitem ostatnich tygodni są również kawa dalgona oraz whipped coffe. Faceci, którzy w aplikacji randkowej chwalą się, że potrafią je przyrządzić, mogą liczyć na równie duże zainteresowanie ze strony pań (138 dopasowań).

Najmniej seksowną umiejętnością kulinarną mężczyzny okazało się pieczenie ciasta (78 dopasowań). Kobiety najwidoczniej nie są zainteresowane facetami, którzy potrafią piec.

A jakie umiejętności kulinarne kręcą panów z Tindera? Na największe powodzenie mogą liczyć „ekspertki od pieczonego obiadu” (aż 157 dopasowań). Panowie będą niemal równie zadowoleni, jeśli użytkowniczka aplikacji potrafi także upiec chleb bananowy (152 dopasowania).

Najmniej seksowną umiejętnością kulinarną kobiet okazało się pieczenie ciasteczek (102 dopasowania).

Co sądzicie o wynikach tego eksperymentu? Czy przedstawicielki płci pięknej nie powinny wymagać od mężczyzn odrobinę więcej niż jedynie parzenia dobrej herbaty?

Polecane wideo

10 fryzur, których faceci nam odradzają. Nie potrafią ich docenić
10 fryzur, których faceci nam odradzają. Nie potrafią ich docenić - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
Ewa (Ocena: 1) 10.05.2020 10:08
Totalne bzdury 😂😂😂😂
odpowiedz

Polecane dla Ciebie