O czym myśli facet, kiedy kłóci się ze swoją dziewczyną?

On nigdy nie powie tego wprost!
O czym myśli facet, kiedy kłóci się ze swoją dziewczyną?
Fot. iStock
03.04.2020

My, kobiety, doskonale wiemy, jakie myśli przebiegają nam przez głowę podczas kłótni z facetem. Albo jesteśmy wtedy na niego potwornie wściekłe i życzymy mu wszystkiego najgorszego, albo wręcz przeciwnie – chcemy jak najszybciej zażegnać konflikt i znów się wtulić w ukochanego, tak jak robiłyśmy to kwadrans wcześniej.

A o czym w takim momencie myślą mężczyźni? Będziesz zaskoczona!

Zobacz także: W tym wieku poznasz miłość swojego życia

O czym mężczyźni myślą podczas kłótni?

„Ona mnie nie szanuje!”

Podczas awantury facet gorączkowo myśli, że jego kobieta – krzycząc na niego, a może nawet słownie go obrażając – tym samym nie okazuje mu szacunku. Czuje się niekochany. Powinnaś wiedzieć, że mężczyźni mają obsesję na punkcie tego, czy są respektowani przez partnerkę. Jeśli chłopak poczuje, że go nie szanujesz, w złości może nawet zakończyć wasz związek.

„Chcę stąd wyjść!”

Kiedy mężczyzna czuje, że awantura narasta, pragnie jak najszybciej się ewakuować. Nie zdziw się, jeśli w złości rzuci: „Nie chce mi się już z tobą gadać” i po prostu wyjdzie, trzaskając drzwiami.

„Co za idiotyczna kłótnia”

Mężczyźni nie znoszą awantur i nawet jeśli coś naprawdę przeskrobali, wolą spokojną rozmowę od zajadłej kłótni. Nie cierpią krzyków i często podczas głośnego sporu z ukochaną przychodzi im do głowy: „Rety, co za idiotyczna kłótnia!”.

„Ona mnie nie rozumie”

Emocje sięgają zenitu, a wy wciąż nie możecie zakończyć kłótni. Ty wylewasz swoje żale i zasypujesz go oskarżeniami, a on dochodzi do wniosku, że kompletnie go nie rozumiesz. Czuje się zagubiony i bezsilny. Chciałby albo wyjść z pokoju, albo natychmiast się z tobą pogodzić.

„Rety, jak ona narzeka”

Jeśli kłótnia wynikła z jakiegoś drobiazgu i przerodziła się w prawdziwą awanturę, facet jest w szoku. W jego głowie pojawia się myśl, że robisz z igły widły i narzekanie wychodzi ci perfekcyjnie. Tyle że on nie zamierza tego tolerować.

„A może ona chce ze mną zerwać?”

Kiedy awantura jest naprawdę zażarta i padają z obu stron przykre słowa, facet zaczyna się zastanawiać, czy przypadkiem za chwilę go nie rzucisz. Obawia się, że z nim zerwiesz, a potem będziesz zbyt wściekła, by do niego wrócić. Boi się, że straci cię na zawsze.

„Mam na nią ochotę”

Może cię to zdziwić, ale wielu facetów podczas kłótni ze swoją dziewczyną fantazjuje o tym, by uciszyć ją pocałunkiem. Kobieta, która miota się po mieszkaniu w szale, często ich nakręca. Chcieliby zaciągnąć ją do sypialni i pokazać tam, kto naprawdę rządzi w związku. A przy okazji porządnie się z nią pogodzić podczas seksu.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które nie powinny brać ślubu. Małżeństwo zmienia je nie do poznania

Polecane wideo

Na kwarantannie fryzjer nie wchodzi w grę. Wtedy za nożyczki chwyciły ich dziewczyny
Na kwarantannie fryzjer nie wchodzi w grę. Wtedy za nożyczki chwyciły ich dziewczyny - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.04.2020 11:41
Nie rozumiem seksu w nerwach. Podczas kłótni to ja mam najmniejsza ochotę, by ktoś mnie nawet dotknął, a co dopiero mówić o łóżku.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.04.2020 07:50
Spotykałam się z facetem, którego nakręcała moja złość... Po jakimś czasie miałam dość tego, że podczas kłótni on próbuje mnie przelecieć, albo patrzy na mnie z pożądaniem, podczas gdy problem nie jest rozwiązany. Rozstaliśmy się.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie