Ideał kobiety według mężczyzn: Wskazali 7 cech partnerki, o której marzą

Poznaj ich odpowiedzi!
Ideał kobiety według mężczyzn: Wskazali 7 cech partnerki, o której marzą
Fot. Unsplash
10.03.2020

Która z nas nie pragnie być partnerką idealną? Wiadomo, że nie jest to do końca możliwe, ale niektórym kobietom niewiele brakuje. Zastanawiasz się, jak im się to udaje? Wbrew pozorom osiągnięcie perfekcji wcale nie jest takie trudne, a pewne cechy da się wypracować.

Postanowiliśmy spytać się kilku znajomych mężczyzn o to, jakie cechy powinna posiadać idealna partnerka. Poznajcie ich odpowiedzi! Wybraliśmy te, które powtarzały się najczęściej.

Zobacz także: Dlaczego couple goals są niebezpieczne dla Twojego związku?

Cechy partnerki idealnej

Zadbana

Każda z nas ma kompleksy i usilnie próbuje je zatuszować, ale wierzcie nam, mężczyźni rzadko dostrzegają niektóre niuanse. Dużą uwagę przywiązują jednak do tego, czy ich partnerka jest zadbana. Higiena osobista, ładny zapach, błyszczące włosy, wypielęgnowane dłonie oraz kobiece ciuchy to wyznaczniki sukcesu pod tym względem.

Czuła

Czułość była najczęściej wymienianą cechą. Mężczyźni uwielbiają, kiedy kobieta okazuje im uczucie, zrozumienie, potrafi pocieszyć i zadbać o potrzeby emocjonalne. Zresztą, kto z nas nie potrzebuje czułości?

Dyplomatyczna

We wszystkim doszukujesz się podstępu, a w każdym człowieku widzisz jedynie wady, których nie wahasz się wypominać? W takich sytuacjach Twój mężczyzna w duchu umiera ze wstydu. Niewykluczone, że podobne zachowanie po jakimś czasie może doprowadzić do rozstania. Zdaniem mężczyzn kobieta powinna dążyć do łagodzenia konfliktów i posiadać umiejętność dyplomatycznego rozwiązywania problemów.

Wierna

Jesteś flirciarą, która na każdym kroku rozgląda się za przystojniakami, żadnemu mężczyźnie nie skąpi uśmiechów, czułych gestów i dwuznacznych spojrzeń? Lepiej zapomnij o posiadaniu faceta. Żaden mężczyzna nie chce być rogaczem. To najgorsza ujma dla jego honoru.

Kobieca i uwodzicielska

Mężczyźni lubią chwalić się swoimi kobietami, ale bycie uwodzicielską zachowaj tylko dla niego. W osiągnięciu efektu pomoże Ci mocniejszy makijaż oraz bardziej odważny strój. Pod kobiecością faceci rozumieją zarówno delikatność obyczajów, jak i ubiór subtelnie podkreślający walory naszej figury. Sukienki oraz spódnice są zawsze mile widziane. Faceci zaznaczyli, że kobieta, która jest tak ubrana, często zwraca ich uwagę.

Inteligentna

Chociaż cecha ta znajduje się jako ostatnia na liście, wcale nie znaczy to, że jest najmniej ważna. Czasy, w których kobieta musiała udawać głupiutką, aby zdobyć faceta, na szczęście już minęły. Inteligencja jest w cenie. Faceci nie szukają kobiet-dzieci, którymi ciągle trzeba się opiekować, ale partnerki. Takiej, którą można spytać o zdanie, radę i służącej duchową podporą. Bycie oczytaną jest dodatkowym atutem.

Z optymistycznym nastawieniem do życia

Kiedy ludzi wokół nas są roześmiani i zadowoleni z życia, nam również świat wydaje się piękniejszy, a w każdym razie bardziej znośny. Facet, który wraca zmęczony po pracy, pragnie odpocząć w spokoju i zapomnieć o problemach. Postaraj się widać go z uśmiechem na twarzy, unikać marudzenia oraz narzekania. Czarnowidztwo również nie jest mile widziane.

Zobacz także: Dość niepewności: 5 sygnałów, że on się zauroczył i na pewno chce Cię zdobyć

 

Polecane wideo

Najwięksi przystojniacy z Instagrama na Dzień Kobiet
Najwięksi przystojniacy z Instagrama na Dzień Kobiet - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.03.2020 08:12
Taka jestem a faceta brak. Ale to chyba dlatego, że mam za wysokie wymagania. No coś za coś :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie