Seksowny prezent na walentynki, który zachwyci was oboje

Podarujcie sobie wyjątkowe doznania!
Seksowny prezent na walentynki, który zachwyci was oboje
fot. Jesse Goll / Unsplash
13.02.2020

Miłość lubi dotyk. Bez względu na wiek czy długość związku, seks zbliża pary oraz sprawia, że partnerzy czują się kochani, akceptowani i ważni. Na co dzień często o tym zapominamy, a walentynki to świetna okazja do rozpalenia iskry na nowo. Durex zachęca do wykorzystania tej okazji, aby zbliżyć się do siebie ponownie, wzbudzając gorące uczucia w związku. Marka we współpracy z polskimi projektantami przygotowała zestawy, które pomogą wam podarować sobie niezapomniane doznania, nie tylko 14 lutego.

Aby było wam jeszcze przyjemniej

Tematy związane z seksem to dla części społeczeństwa nadal tabu, o których ciężko jest rozmawiać, a tym bardziej przyznać, że czegoś nam w tej sferze brakuje. Milcząc, problem pogłębia się, a jakość związku cierpi. Zbliżające się walentynki to okazja do wprowadzenia zmian i spróbowania czegoś nowego. Czegoś, co zaskoczy, a także pozwoli odkryć nieznane dotąd potrzeby oraz oczekiwania.

Róże, wino i kolacja? Ok, ale niech to będzie dopiero początek intensywnej walentynkowej przygody. Zakończcie ją po swojemu, robiąc to co jest dla waszej dwójki satysfakcjonujące i co pozwoli wam zbliżyć się do siebie. Durex proponuje, by z produktów inspirowanych linią Intense, stworzyć własny zestaw, który was zaskoczy i jednocześnie zagwarantuje niepowtarzalne wrażenia, sprawiając, że związek odżyje na nowo.

Walentynkowy zestaw DYI

Wszystkie produkty, z których skomponować można walentynkowy DIY, zaprojektowali czołowi polscy projektanci z myślą o przyjemności. Olejek do masażu stworzony wraz z Ministerstwem Dobrego Mydła przypomina, że miłość lubi dotyk. Świecę o zapachu wzniecającym pożądanie stworzyło Glyk Company, a pościel od Hop Design o pełnym przyjemności wzorze, zaprojektował Michał Loba. W zestawach znalazły się także produkty z linii Durex Intense, dzięki którym przyjemność wznosi się na bardziej intensywny poziom. Znając swoje preferencje lub powołując się na intuicję, można stworzyć własny set, który w walentynkowy wieczór zbuduje niezwykle intymną atmosferę i rozbudzi pożądanie.

Fot. materiały prasowe

Gotowych na intensywne, walentynkowe doznanie marka zaprasza do swojej strefy Durex Intense na Allegro, w której do 14 lutego 2020 roku, dostępne są wspomniane zestawy. Oprócz tego, zainteresowani mogą zapoznać się z produktami i zamówić je w Newonce Barze, który między 7 a 14 lutego 2020 roku zamieni się w Newonce Bar Intense by Durex. W pop-up barze serwowane są inspirowane linią Intense drinki, a cały klimat miejsca nastraja do walentynkowego wieczoru. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć intensywnych przeżyć!

Fot. materiały prasowe

Walentynkowe zestawy Durex kupicie tutaj: https://allegro.pl/kampania/durexintense.

 

Materiał partnera

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Sonia (Ocena: 5) 24.02.2020 13:44
Mi mąż sprezentował rękawicę do samobadania piersi w domu, femi glove pomaga w tych czynnościach, a wisząc w łazience przypomina o badaniu co cykl
odpowiedz
Albina (Ocena: 5) 18.02.2020 01:37
Mój facet pracuje często w delegacjach i na walentynki sprawił mi prezent, który ma mi wynagrodzić jego nieobecność wibrator z ruchomą główką Deep Fantasy - boska sprawa :D:D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2020 11:15
DIY* czyli do IT yourself
odpowiedz

Polecane dla Ciebie