Czego Polki nie tolerują na pierwszej randce? (plus 5 najgorszych tekstów na podryw)

To badanie rozwiewa wszelkie wątpliwości!
Czego Polki nie tolerują na pierwszej randce? (plus 5 najgorszych tekstów na podryw)
Fot. iStock
13.02.2020

Od niestosownego miejsca, przez ekscesywne zachowania, po grubiańskie zwroty. Oto, czego Polki nie są w stanie zaakceptować na pierwszej randce.

Zbliża się Dzień Zakochanych, a wraz z nim wielu z nas czeka pierwsza randka z osobą poznaną przez aplikację randkową. Pomimo ekscytacji, które może to oczekiwanie wywołać, rzeczywistość lubi płatać figle i nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Okazuje się jednak, że nie ma tego złego, co by z kiepskiej randki nie wyszło.

Zobacz także: Gdzie mieszkają najbardziej romantyczni Polacy?

"Randki online to niesamowity świat, który nie tylko daje możliwość nawiązania nowych kontaktów, ale też pozwala nam odkryć, to co lubimy najbardziej. Ponadto, lepiej poznajemy siebie, a co za tym idzie, dowiadujemy się, czego oczekujemy od potencjalnego partnera" - wyjaśnia Rocío Cardosa, specjalistka aplikacji randkowej ZaadoptujFaceta.

Mając to na uwadze, zapytaliśmy Polki o to, czego szczególnie nie lubią podczas pierwszej randki oraz jakie zachowania mężczyzn przeszkadzają im najbardziej.

Z badania ZaadoptujFaceta wynika, że dla blisko co drugiej Polki (41%) najgorszym miejscem na pierwszą randkę jest bar szybkiej obsługi, natomiast dla prawie jednej trzeciej badanych to impreza rodzinna lub wesele. Na tym, jednak nie koniec. Dla 18% Polek wyjście ze znajomymi lub na mecz również nie jest trafionym wyborem. 12% badanych wyklucza też pierwszą randkę na imprezie urodzinowej.

Wśród jednych ze złe widzianych nawyków, które praktykują mężczyźni podczas randki, respondentki wymieniają ciągłe korzystanie z telefonu komórkowego. Taką opinie podziela ponad trzy czwarte Polek (77%). Natomiast, gdy mężczyzna podczas randki zaczyna obrażać inne osoby, 35% badanych deklaruje gotowość do wyjścia z restauracji. Pozostałe 65% najpewniej będzie miało jedną z najbardziej nieudanych randek w swoim życiu.

Zdecydowana większość Polek (93%) nie znosi, gdy facet na randce mówi o swoich byłych. Jedynie 7% badanych nie ma z tym problemu. Niemal równie irytujący, zdaniem 90% ankietowanych, są mężczyźni, którzy na randce mówią wyłącznie o sobie.

Podczas gdy liczby przedstawiają nam klarowny obraz oczekiwań kobiet wobec pierwszej randki, istnieją zwroty, które mówią same za siebie. Polki podzieliły z nami najgorszymi tekstami na podryw, jakie usłyszały w swoim życiu. Wybraliśmy 5 tych, które w pełni oddają istotę sprawy:

#1

Jesteś taka mądra i ładna! Dlaczego nie masz chłopaka?

#2

Bolą Cię nogi? Bo cały dzień chodzisz po mojej głowie.

#3

Masz ładną twarz, ale jesteś przy kości.

#4

Zgubiłem się. Pomożesz mi znaleźć drogę do Twojego serca?

#5

Jesteś taka ładna jak moja eks!

Co jeszcze dorzucicie do tej listy?

Zobacz także: Zostałam porzucona w Walentynki

Mat. prasowe

Polecane wideo

Zostali nazwani parą doskonałą. Ich zdjęcia to #CoupleGoals w najlepszym wydaniu
Zostali nazwani parą doskonałą. Ich zdjęcia to #CoupleGoals w najlepszym wydaniu - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.5 / 5
Paula (Ocena: 5) 16.02.2020 12:11
Mój były, kiedy umówiliśmy się na pierwszą randkę i szłam w jego stronę, po prostu się odwrócił, gdy mnie zobaczył z daleka. Stanął do mnie tyłem, a gdy lekko zażenowana i wystraszona do niego podeszłam, powiedział, że wyglądam jak jego była. Wcześniej widział moje zdjęcia, więc tym bardziej poczułam się źle :D
odpowiedz
analna dziewica (Ocena: 5) 16.02.2020 06:36
ciągniesz druta jak moja ex 🤣
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2020 08:03
"alfa szmaci, beta płaci" usłyszałam tę jakże mądrą sentencję na pierwszej randce z bezrobotnym studentem
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 13.02.2020 23:00
Mi kiedys gośc powiedział „na zdjęciach wyglądasz inaczej, ale mogło byc gorzej”. Dodam, ze sam miał wpisane na profilu, ze ma 1.8m wzrostu, a jak sie pozniej okazało było to niecałe 1.7m xD idąc obok niego w szpilkach czułam sie jakbym szła z dzieckiem xD
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 13.02.2020 22:54
„Nie musisz mieć zainteresowań, wystarczy, że jesteś ładna”
odpowiedz

Polecane dla Ciebie