Jak zostać mistrzynią flirtu?

Poznaj sztuczki, którym nie oprze się żaden facet.
Jak zostać mistrzynią flirtu?
fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/555420566543763557/)
03.02.2020

Większość kobiet uważa, że potrafi flirtować. Tylko dlaczego jedne nie mogą odpędzić się od adoratorów, a inne równie atrakcyjnie nie cieszą się zbyt dużym powodzeniem? Pierwszy kontakt z facetem, wymiana spojrzeń czy uśmiechów jest niezwykle ważna w budowaniu relacji. Zobacz jak flirtować, żeby w końcu znaleźć miłość swojego życia.

Zobacz też: Zdanie, które najczęściej usłyszysz z ust niewiernego partnera. To sygnał alarmowy

fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/286752701248027730/)

Zasady flirtowania, które musisz znać

Pokaż facetowi, że jesteś nim zainteresowana

Widzisz na imprezie faceta, który Ci się podoba i co dalej? Zastosuj tu grę spojrzeń, którą faceci wprost uwielbiają! Popatrz na niego przez kilka sekund i nie spiesz się, żeby odwrócić wzrok. To musi być wymowne spojrzenie, które go przyciągnie do Ciebie. Następnie zamknij lekko oczy, weź oddech i spójrz w bok. Kątem oka spróbuj wyłapać jego spojrzenie, jeśli widzisz, że nie odrywa od Ciebie wzroku, spójrz na niego jeszcze raz. Facet w tym momencie powinien przejąć inicjatywę. 

Spoglądaj przez ramię

Czy wiesz, że faceci kojarzą kobiece ramiona, zwłaszcza, kiedy są odkryte? Ten trik doskonale znają reklamodawcy, którzy często go wykorzystują do przyciągania spojrzeń. Spoglądaj przez lekko uniesione ramię na faceta, który Ci się podoba. Żaden facet nie oprze się temu trikowi.

Sposób na nagi nadgarstek

Nagi nadgarstek jest silnym znakiem erotycznym. Psychologowie zakładają, że pokazanie nadgarstka świadczy o zaufaniu do drugiej osoby i chęci poddania się jej. Trzymanie dłoni blisko twarzy czy dotykanie szyi jest wyraźnym sygnałem dla faceta. 

Postawa ma ogromne znaczenie

Jeśli usiądziesz skulona w kącie nie dziw się, że żaden facet Cię nie zauważa. Przybieraj pewną siebie pozę, wyprostuj się i wypnij pierś do przodu. Szczególnie kobiece jest zakładanie nogi na nogę, faceci to uwielbiają. 

Naśladuj jego gesty

Kiedy już dojdzie do pierwszej rozmowy, musisz zdobyć jego względy. Jak to zrobić? Udowodnionym sposobem jest naśladowanie gestów i postawy swojego rozmówcy. Jeżeli on przybiera luzacką pozycję ciała, zrób to samo. Oczywiście nie oznacza to, że masz naśladować każdy jego gest. Chodzi tu głównie o ogólną postawę, która łączy rozmówców. 

Bądź tajemnicza

Nie opowiadaj całej historii swojego życia chwilę po zapoznaniu. Faceci uwielbiają tajemnicze kobiety, tak aby za każdym razem mogli odkrywać je na nowo. Staraj się mówić wolno i niskim głosem. Nie odpowiadaj na wszystkie pytania, pokaż, że najważniejsze informacje zachowujesz dla bliskich osób. 

Zobacz też: Sposób, w jaki trzymacie się za ręce, zdradza całą prawdę o Waszym związku

Polecane wideo

Miał być lekarzem, ale rzucił studia. Teraz robi karierę jako facet do towarzystwa
Miał być lekarzem, ale rzucił studia. Teraz robi karierę jako facet do towarzystwa - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.02.2020 14:00
Czasem wystarczy zmienić sposób zabezpieczania się ;p ja jak odstawiłam hormony to zobaczyłam jak one wpływały na moje libido i w ogóle zainteresowanie seksem, mam teraz diafragme dopochwowa i nie zamienie jej na inna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2020 17:52
Albo jesteś kokietka, albo nie. Tego się nie wyuczysz
odpowiedz

Polecane dla Ciebie