O jakich kobietach marzą żonaci faceci?

Typy kobiet, których zaobrączkowani mężczyźni szukają na portalach randkowych.
O jakich kobietach marzą żonaci faceci?
Fot. Unsplash
08.01.2020

Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Słowa przysięgi, wypowiadane przed ołtarzem, znają na pamięć chyba wszyscy. I choć powinny one mieć wagę obietnicy, w rzeczywistości różnie z tym bywa. Potwierdzają to dane GUS, z których wynika, że coraz więcej Polaków zdradza swoją drugą połówkę - z grupy badanych do niewierności przyznali się co trzecia mężatka i co drugi mąż.

Kogo zatem żonaci panowie szukają na portalach randkowych? Z kim najchętniej zaliczają skok w bok? Dziennikarka newsweek.pl postanowiła to sprawdzić.

Oto typy kobiet, o których marzą żonaci mężczyźni

Mężatka

Idealna kobieta do zdrady? Taka, która również ma swoją rodzinę i zależy jej na dyskrecji. Nie będzie oczekiwać, że jej kochanek weźmie rozwód. Znajomość będzie oparta na czystej przyjemności bez zbędnych zobowiązań.

Namiętna

Kochanka jest po to, żeby eksperymentować, przekraczać granice i spełniać najskrytsze intymne fantazje. Z żoną różnie z tym bywa – wkrada się rutyna, przyzwyczajenia, proza życia. W przypadku kochanki nie ma miejsca na wstyd, liczy się wyłącznie namiętność, a także dawanie i branie przyjemności.

Czuła

Choć to żona powinna z czułością dopytywać o to, jak jej mężowi minął dzień, w codziennym natłoku obowiązków nierzadko o tym zapomina. Mężczyźni oczekują więc od swojej kochanki nie tylko zwykłego aktu intymnego, ale także rozmowy i czułości.

Spełniająca fantazje

Ilu mężczyzn, tyle fantazji. Jedni chcą od poniedziałku do piątku mieć przykładne życie małżeńskie, a w weekendy dawać upust swoim dzikim fantazjom. Nie zawsze musi być to seks w hotelu. Czasem więcej adrenaliny daje im np. szybki numerek w samochodzie, toalecie publicznej lub onanizowanie się na oczach kochanki.

Uległa

Wielu żonatych mężczyzn marzy również o kochance, która będzie wobec nich całkowicie uległa. Chcą grać pierwsze skrzypce, przejmować kontrolę, dyrygować. To dodatkowo ich nakręca, zwłaszcza jeśli w małżeństwie role są odwrócone i to ich żona jest stroną dominującą.

Jesteście zdziwione ich preferencjami czy spodziewałyście się właśnie takich typów?

Zobacz także: Dlaczego mężczyźni zwlekają z zaręczynami? Powinnaś poznać najczęstsze powody

Źródło: newsweek.pl

Polecane wideo

Horoskop chiński na 2020 rok. Co czeka Cię w roku Szczura?
Horoskop chiński na 2020 rok. Co czeka Cię w roku Szczura? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.01.2020 20:32
Najlepiej niech się zajmą swoimi żonami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.01.2020 17:22
o bezdzietnych
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie