5 sposobów na zdobycie faceta bez użycia słów. Nie będzie mógł się oprzeć

Sygnały, które z łatwością odczyta.
5 sposobów na zdobycie faceta bez użycia słów. Nie będzie mógł się oprzeć
Fot. Unsplash
29.12.2019

Coraz większą popularnością cieszą się tzw. szkoły uwodzenia. Organizatorzy kursów obiecują, że dzięki nim flirtowanie będzie nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim skuteczniejsze. Podrywanie postrzegane jest jako tajemna sztuka tylko dla wybranych, która ma sporo wspólnego z psychomanipulacją.

Zobacz również: Zadaj to jedno pytanie facetowi, a będzie Twój. Nie ma lepszego sposobu na podryw

Ile w tym prawdy? Opinie na ten temat są podzielone, ale niektóre triki rzeczywiście mogą przynieść oczekiwany skutek. Zwłaszcza bazujące na mowie niewerbalnej, bo ta okazuje się czasami skuteczniejsza, niż głośno wypowiedziane słowa. Nasze gesty mają moc - czytamy na yourtango.com.

Warto zdawać sobie sprawę z ich znaczenia i wykonywać je z głową.

#1 Kontakt wzrokowy

To niemal jednoznaczny sygnał, który ma potwierdzać nasze zainteresowanie drugą osobą. Kiedy ktoś nam się podoba, wtedy nie potrafimy się powstrzymać i chcemy na niego patrzeć. Najważniejsze, to się tego nie wstydzić. Gdy zostaniemy przyłapane na ciekawskich spojrzeniach, wtedy nie należy uciekać wzrokiem. On powinien zdawać sobie sprawę, że jest pod naszą ciągłą obserwacją. Być może najpierw się speszy, ale wreszcie potraktuje to jako komplement. Mruganie oczami tylko potęguje ten efekt.

#2 Uśmiech

Trudno inaczej wyrazić pozytywne emocje. Podchodzące do góry kąciki ust i błysk zębów to ewidentny sygnał, że jest nam w danej sytuacji dobrze. Uśmiechu nie należy się obawiać - zwłaszcza w kontaktach z innymi ludźmi. Najważniejsze jednak, by był on dostosowany do sytuacji. Flirtując lepiej nie szczerzyć się jak mysz do sera, ale przybrać zalotną minę. Gdy potencjalny partner odwzajemni ten gest - lody właśnie zostały przełamane.

Zobacz również: 3 sposoby na zdobycie wartościowego faceta. Sam zacznie się o Ciebie starać

#3 Przygryzanie warg

Zazwyczaj robimy to odruchowo, ale portal zachęca, by stosować ten trik bardziej świadomie. Kiedy wiesz, że obiekt westchnień cię obserwuje - przygryź delikatnie wargi albo nieśmiało je obliż. W ten sposób zwrócisz uwagę na swoje usta, które są jednym z pierwszych elementów wyglądu, na które płeć przeciwna zwraca uwagę. Nie obawiaj się, że wyjdzie to wulgarnie. Wręcz przeciwnie - takie drobne gesty są bardzo subtelne i świadczą o twojej klasie.

#4 Postawa ciała

Jeśli chcesz dać mu do zrozumienia, że jesteś zainteresowana nawiązaniem bliższej znajomości - musisz to jednoznacznie pokazać. Podstawową zasadą jest otwarta postawa ciała. Nie krzyżuj dłoni, nie odwracaj się, nie kieruj stóp w przeciwnym kierunku. Stań naprzeciwko i pochyl się w jego kierunku, a wszystko będzie jasne. Tym bardziej wtedy, gdy zaczniesz niby odruchowo naśladować jego gesty. Gdy on założy nogę na nogę albo zacznie dotykać się po brodzie - zrób to samo.

#5 Dotyk

Flirt na odległość może być skuteczny, ale przełomowym momentem jest nawiązanie kontaktu bardziej fizycznego. Nie musi to oznaczać rzucania się na szyję. Tu też liczą się subtelne gesty. Wystarczy delikatnie się o niego otrzeć. Poklepać po plecach lub złapać za dłoń, gdy powie coś zabawnego. Oprzeć się o jego klatkę piersiową, co symbolizuje nasze rosnące zaufanie. Jeśli nie masz odwagi na tak jednoznaczne gesty - w czasie imprezy zachęć go do tańca. Na parkiecie dotyk jest czymś jeszcze bardziej naturalnym.

Niektórym może się wydawać, że to tanie sztuczki. Jednego nie można im jednak odmówić - skuteczności. Mowa niewerbalna odgrywa znacznie większą rolę w relacjach międzyludzkich, niż nam się wydaje.

Zobacz również: 7 jednoznacznych sygnałów, które odczyta każdy facet. Pomyśli, że chcesz czegoś więcej

Polecane wideo

Te znaki zodiaku są najbardziej romantyczne. Na każdym kroku okazują miłość
Te znaki zodiaku są najbardziej romantyczne. Na każdym kroku okazują miłość - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.12.2019 13:30
Moja dziewczyna, żeby wyrwać jakiegoś kochanka zakłada krótką sukienkę lub spódniczkę. Do tego obowiązkowo seksowne pończochy. No i może przebierać w napalonych samcach do woli.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie